dzisiaj: 27, wczoraj: 76
ogółem: 670 432
statystyki szczegółowe
Zapraszamy na relację LIVE z rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi w halowej piłce nożnej pięcioosobowej sezonu 2014/2015. Dziś w ramach extraligi i I ligi rozgrywana jest V kolejka II rundy, a w ramach II ligi oraz ligi oldbojów XIV kolejka spotkań.
Na zdjęciu drużyna Wodrol, która wygrywając w dzisiejszym meczu z Metalowcami 2:1 obroniła tytuł mistrzowski w extralidze i zdobyła Puchar Starosty Świdnickiego Dariusza Kołodziejczyka w sezonie 2014/2015!!!
II LIGA - XIV KOLEJKA
9.30 Klastmed – Kos-Wit 1997 0:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Pydyś, Konrad Jóźwik.
10.00 LKS Wierzchowiska – Świdnik Wysokich Lotów 1:5 (1:1)
Bramki: Paulina Goś - Maciej Krzyżanowski 2, Marcin Dmowski, Piotr Kulczyński, Tomasz Filipiuk.
10.30 TKKF Świt - Canarinios 5:0 (1:0)
Bramki: Piotr Filutowski, Marcin Kuczyński, Grzegorz Mazur, Jakub Grzesiak, Karol Marczuk.
Żółta kartka: Marcin Kuczyński (T).
pauza: Starostwo Powiatowe
Tabela końcowa
1. Świt 12 33 (11-0-1)48:9
2. Klastmed 12 27 (9-0-3) 37:13
3. Świdnik 12 21 (7-0-5) 33:15
4. Canarinios 12 16 (5-1-6) 20:25
5. Starostwo 12 15 (5-0-7) 33:31
6. Kos-Wit 12 13 (4-1-7) 33:26
7. Wierzchowiska 12 0 (0-0-12) 6:91
Najlepszy strzelec: Jakub Grzesiak (TKKF Świt) - 15 bramek.
Najlepszy bramkarz: Wojciech Bujak (LKS Wierzchowiska).
Najlepszy piłkarz: Jarosław Magryta (Klastmed).
Puchar Fair Play ufundowany przez Prezesa Ogniska TKKF Świt Stanisława Pszeniczkę zdobyła drużyna LKS Wierzchowiska.
I LIGA – V KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
8.00 OSP Janówek – NEO.NET 2:3 (0:3)
Bramki: Radosław Kiljanek, samobójcza - Kamil Sochalski, Piotr Szkudziński, Jakub Bień.
8.30 ITS – JG Service 3:1 (1:1)
Bramki: Kamil Sarzyński 2, Adam Pawłowicz - Daniel Dudek.
Żółte kartki: Artur Łuka, Krystian Kędzierski, Domenico Nigro, Leszek Śmiałkowski (I).
grupa mistrzowska
11.00 Pegimek – Kadrema Rybczewice 3:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Kozłowski 2, Adrian Kalita - Michał Czarnecki.
Żółte kartki: Kacper Świetlicki, Michał Czarnecki (K).
pauza: LHC
I LIGA – MECZ ZALEGŁY Z II KOLEJKI II RUNDY
grupa mistrzowska
9.00 SMB Team – Kadrema Rybczewice 5:3 (2:1)
Bramki: Tomasz Wnuk 2, Ireneusz Majewski, Łukasz Sobiech, Witold Niezbecki - Radosław Ignatiuk, Kacper Świetlicki, Tomasz Świetlicki.
Tabela końcowa
grupa mistrzowska
1. SMB Team 12 32 (10-2-0) 41:20
2. Mikomax 12 25 (8-1-3) 38:28
3. Pegimek 12 21 (6-3-3) 36:23
4. Kadrema 12 16 (5-1-6) 39:34
5. LHC 12 12 (4-0-8) 20:30
grupa spadkowa
6. ITS 11 16 (5-1-5) 22:22
7. JG Service 11 11 (3-2-6) 13:22
8. NEO.NET 11 10 (3-1-7) 17:31
9. Janówek 11 7 (2-1-8) 15:31
Najlepszy strzelec: Mateusz Kozłowski (Pegimek) - 18 bramek.
Najlepszy bramkarz: Łukasz Karalus (Mikomax Smart Office/Wspólnota Świdnicka).
Najlepszy piłkarz: Rafał Al-Swaiti (SMB Team).
Puchar Fair Play ufundowany przez dyrektora lubelskiego oddziału VB Idea Leasing Daniela Babiarza zdobyła drużyna Pegimeku.
LIGA OLDBOJÓW - XIV KOLEJKA
11.30 Misztal Meble - SAWA 3:1 (1:1)
Bramki: Mirosław Kalita, Robert Nowak, Mirosław Misztal - Ludwik Kawalec.
Żółta kartka: Grzegorz Żuchnik (S)
12.00 Neptun - Policja 2:2 (0:0)
Bramki: Piotr Skrzyński, Sławomir Łucka - Piotr Guz, Juliusz Policha.
12.30 art-land.pl geodezja – AT-Serwis Mełgiew 3:0 v.o.
Drużyna AT-Serwis Mełgiew nie stawiła się na mecz.
pauza: ETW
Tabela końcowa
1. ETW 12 34 (11-1-0) 59:18
2. art-land.pl 12 31 (10-1-1) 39:9
3. Misztal Meble 12 20 (6-2-4) 35:26
4. AT-Serwis 12 16 (5-1-6) 38:43
5. Neptun 12 8 (2-2-8) 26:51
6. Policja 12 6 (1-3-8) 18:43
7. SAWA 12 5 (1-2-9) 21:46
Najlepszy strzelec: Paweł Pranagal (ETW) - 17 bramek.
Najlepszy bramkarz: Mirosław Ciesielka (Neptun).
Najlepszy piłkarz: Giuseppe Nigro (SAWA).
Puchar Fair Play ufundowany przez hurtownię Olimp Trofea Sportowe z Lublina zdobyła drużyna Neptun.
EXTRALIGA – V KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
13.00 Dwójka-Remondis - Komes 5:2 (2:1)
Bramki: Marcin Hanowski2, Cezary Kostaniak, Łukasz Świdziński, Piotr Daszko - Kamil Ostrowski 2.
Żółta kartka: Cezary Kostaniak (D).
13.30 Power-Dach Kazimierzówka - SAWA 8:2 (3:1)
Bramki: Tomasz Szklarz 3, Dawid Kurkiewicz 2, Kamil Mosak 2, Michał Hajkowski - Krzysztof Boniecki 2.
Żółte kartki: Dawid Kurkiewicz (P) - Arkadiusz Kocot (S).
pauza: Białowąs Judo Team
grupa mistrzowska
14.00 Speed Car – Solidarność PZL 2:5 (2:2)
Bramki: Paweł Pranagal, Jacek Ziarkowski - Paweł Szyjduk 2, Jacek Kochalski, Wojciech Pogorzelski, Rafał Pyda.
Żółte kartki: Paweł Pranagal, Wojciech Chmiel (Sp) - Wojciech Pogorzelski, Jakub Solarski (So).
14.30 Wodrol - Metalowcy 2:1 (0:0)
Bramki: Mirosław Budka (przedłużony rzut karny), Grzegorz Bronowicki (przedłużony rzut karny) - Jakub Szponar.
Żółta kartka: Marcin Kubiak (W).
pauza: Dywany Łuszczów
Tabela końcowa
grupa mistrzowska
1. Wodrol 13 30 (10-0-3) 31:20
2. Metalowcy 13 24 (7-3-3) 26:21
3. Solidarność 13 22 (6-4-3) 25:17
4. Dywany 13 20 (6-2-5) 28:23
5. Speed Car 13 18 (5-3-5) 24:24
grupa spadkowa
6. Power-Dach 13 21 (7-0-6) 46:27
7. Komes 13 16 (5-1-7) 28:35
8. Dwójka 13 15 (4-3-6) 22:24
9. SAWA 13 13 (4-1-8) 29:47
10. Białowąs 13 7 (2-1-10) 20:41
Najlepszy strzelec: Tomasz Szklarz (Power-Dach Kazimierzówka) - 18 bramek.
Najlepszy bramkarz: Marcin Kruk (Wodrol).
Najlepszy piłkarz: Paweł Kasak (Metalowcy).
Puchar Fair Play ufundowany przez SMB Consulting z Lublina zdobyła drużyna Wodrol.
MECZ BARAŻOWE
15.00 3 miejsce I liga Pegimek – 8 miejsce extraliga Dwójka-Remondis 5:0 (3:0)
Bramki: Mateusz Kozłowski 4, Konrad Maziarczyk.
Żółte kartki: Mateusz Kot (P) - Łukasz Stefański x2 (D). Czerwona kartka: Łukasz Stefański (D) za dwie żółte.
Pegimek awansował do extraligi!!!
15.30 2 miejsce II liga Klastmed – 9 miejsce I liga OSP Janówek 3:3 (2:0) rzuty karne 2:1
Bramki: Jarosław Magryta, Daniel Arciszewski, Rafał Muzyka - Adam Szyndler 2, Radosław Kiljanek.
Żółte kartki: Dominik Rzedzicki x2, Maciej Dąbrowski, Artur Leszczyński (K) - Jakub Błaszczak, Marcin Bojarski, Kamil Domański, Adam Szyndler, Paweł Madyjewski, Mateusz Wawszczak (O).
Klastmed awansował do I ligi!!!
16.00 3 miejsce II liga Świdnik Wysokich Lotów – 8 miejsce I liga NEO.NET 3:4 (0:1)
Bramki: Radosław Szczerba 2, Grzegorz Wituch - Łukasz Mróz, Tomasz Sapuła, Daniel Rajtar, Piotr Szkudziński.
NEO.NET utrzymał się w I lidze!!!
16.30 2 miejsce I liga Mikomax Smart Office/Wspólnota Świdnicka – 9 miejsce extraliga SAWA 1:1 (0:1) rzuty karne 3:2
Bramki: Maksymilian Kuś - Krzysztof Boniecki.
Żółta kartka: Łukasz Huszaluk (S).
Mikomax Smart Office/Wspólnota Świdnicka awansował do extraligi!!!