dzisiaj: 15, wczoraj: 1224
ogółem: 674 268
statystyki szczegółowe
Zapraszamy na relacje LIVE z XVIII Turnieju o Przechodni Puchar Burmistrza Świdnika w halowej piłce nożnej pięcioosobowej. Zawody zorganizowane przez Ognisko TKKF Świt są dziś od godz. 9.00 rozgrywane w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. Pucharu sprzed roku broni drużyna Starostwa Powiatowego Świdnik.
GRUPA "A"
Mikomax Smart Office/Wspólnota Świdnicka: Maciej Łukawski, Łukasz Skroban, Maksymilian Kuś, Marcin Szyjduk, Marcin Bijas, Filip Kaczorowski, Michał Romanowski, Jacek Kazior, Marek Gawda, Mirosław Sobiesiak. Kierownik drużyny: Marcin Szyjduk.
NEO.NET: Dawid Grzeszczuk, Michał Jaworski, Piotr Szkudziński, Tomasz Sapuła, Piotr Mazur, Jakub Bień, Kamil Sochalski, Daniel Rajtar, Tomasz Tomczyk. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
Dywany Łuszczów: Arkadiusz Kowalczyk, Jakub Bomba, Mateusz Zawiślak, Jarosław Kowalik, Piotr Wójtowicz, Kamil Cieśla, Dariusz Sawicki, Mariusz Skorek, Piotr Skiba, Sebastian Witkowski. Kierownik drużyny: Jarosław Kowalik.
TKKF Świt: Radosław Pizoń, Piotr Filutowski, Szymon Josicz, Mateusz Josicz, Michał Babiarz, Jakub Grzesiak, Cezary Kostaniak, Grzegorz Mazur, Łukasz Janiak. Kierownik drużyny: Radosław Pizoń.
9.00 Mikomax Smart Office/Wspólnota Świdnicka – NEO.NET 0:0
10.20 Dywany Łuszczów – TKKF Świt 2:8 (0:3)
Bramki: 0:1 Piotr Filutowski, 0:2 Łukasz Janiak, 0:3 Jakub Grzesiak, 0:4 Łukasz Janiak, 0:5 Cezary Kostaniak, 1:5 Kamil Cieśla, 1:6 Piotr Filutowski, 1:7 Michał Babiarz, 2:7 Jakub Bomba, 2:8 Jakub Grzesiak.
11.40 Mikomax Smart Office/Wspólnota Świdnicka – TKKF Świt 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Grzegorz Mazur.
13.00 NEO.NET – Dywany Łuszczów 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Jakub Bomba, 0:2 Jakub Bomba, 0:3 Mariusz Skorek, 0:4 Dariusz Sawicki, 0:5 Kamil Cieśla.
14.20 Dywany Łuszczów - Mikomax Smart Office/Wspólnota Świdnicka 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Jakub Bomba
15.40 TKKF Świt – NEO.NET 4:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Kamil Sochalski, 1:1 Łukasz Janiak, 2:1 samobójcza, 3:1 Łukasz Janiak, 4:1 samobójcza.
TABELA KOŃCOWA
1. TKKF Świt 3 9 (3-0-0) 13:3
2. Dywany Łuszczów 3 6 (2-0-1) 8:8
3. Mikomax/Wspólnota 3 1 (0-1-2) 0:2
4. NEO.NET 3 1 (0-1-2) 1:9
GRUPA "B"
Metalowcy: Marcin Błaszczak, Paweł Kasak, Jakub Szczuka, Marek Kołodziejczyk, Michał Gołąb, Maciej Wilk, Mateusz Wilk, Dariusz Dąbek, Maciej Średnicki. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak.
FC Viper: Damian Kostyła, Paweł Kozak, Daniel Leszczyński, Michał Kułaj, Sebastian Baran, Bartłomiej Barwiak, Patryk Augustyniak, Kamil Pochwatka, Jakub Sokołowski, Dawid Olender. Kierownik drużyny: Jakub Sokołowski.
KSW: Przemysław Hajkowski, Łukasz Mróz, Damian Jarosz, Michał Hajkowski, Mateusz Ziętek, Michał Rodak, Dawid Kurkiewicz, Jakub Dąbrowski, Wojciech Bujak. Kierownik drużyny: Łukasz Mróz.
KS Marmota: Jakub Baran, Krzysztof Kawka, Krzysztof Wójcik, Maciej Piwowarczyk, Łukasz Stafański, Jacek Bojanowski, Michał Łukasik, Paweł Osoba, Ireneusz Kowalski, Daniel Lis. Kierownik drużyny: Adrian Mańko.
9.20 Metalowcy – FC Viper 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Sebastian Baran, 0:2 Daniel Leszczyński, 0:3 Bartłomiej Barwiak, 1:3 Michał Gołąb.
10.40 KSW – KS Marmota 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Michał Hajkowski, 2:0 Michał Rodak, 2:1 Jacek Bojanowski, 3:1 Przemysław Bojanowski (przedłużony rzut karny).
12.00 Metalowcy – KS Marmota 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Wilk, 2:0 Michał Gołąb.
13.20 FC Viper - KSW 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Kurkiewicz, 1:1 Kamil Pochwatka, 1:2 Michał Rodak, 2:2 Bartłomiej Barwiak.
14.40 KSW - Metalowcy 2:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Jakub Szczuka, 1:1 Łukasz Mróz, 1:2 Jakub Szczuka, 2:2 Łukasz Mróz, 2:3 Marek Kołodziejczyk
16.00 KS Marmota – FC Viper 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Krzysztof Kawka.
TABELA KOŃCOWA
1. Metalowcy 3 6 (2-0-1) 6:5
2. KSW 3 4 (1-1-1) 7:6
3. FC Viper 3 4 (1-1-1) 5:4
4. KS Marmota 3 3 (1-0-2) 2:5
GRUPA "C"
Krzyś: Krzysztof Sikora, Konrad Żmuda, Patryk Tadewicz, Daniel Pyda, Tobiasz Kaciuczyk, Michał Sitkowski, Damian Lipiński, Marek Niedźwiedź, Jakub Szulc, Kamil Niedźwiedź, Patryk Wach. Kierownik drużyny: Krzysztof Sikora.
Klastmed: Marcin Wasak, Dominik Rzedzicki, Jarosław Magryta, Maciej Dąbrowski, Daniel Arciszewski, Rafał Muzyka, Wojciech Wnuk, Krystian Kowalczyk. Kierownik drużyny: Marcin Wasak.
Komnet: Kamil Wenecki, Daniel Szymański, Łukasz Szlachetka, Adam Ciupek, Paweł Kulawiak, Dawid Zarzycki. Kierownik drużyny: Daniel Szymański.
Komes: Patryk Korona, Tomasz Kisiel, Mariusz Citkowski, Tomasz Sekrecki, Łukasz Augustyniak, Tomasz Martyniak, Igor Gontarz, Piotr Zamecki, Maciej Butrym. Kierownik drużyny: Karol Krysztofiuk.
9.40 Krzyś - Klastmed 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Jarosław Magryta, 1:1 Damian Lipiński, 2:1 Jarosław Komarzeniec-samobójcza.
11.00 Komnet - Komes 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Mariusz Citkowski, 0:2 Igor Gontarz
12.20 Krzyś - Komes 0:9 (0:4)
Bramki: 0:1 Mariusz Citkowski, 0:2 Mariusz Citkowski, 0:3 Igor Gontarz, 0:4 Mariusz Citkowski, 0:5 Maciej Butrym, 0:6 Igor Gontarz, 0:7 Piotr Zamecki, 0:8 Mariusz Citkowski, 0:9 Igor Gontarz.
13.40 Klastmed - Komnet 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Paweł Kulawiak, 0:2 Łukasz Szlachetka
15.00 Komnet – Krzyś 3:5 (1:2)
Bramki: 0:1 Konrad Żmuda, 1:1 Dawid Zarzycki, 1:2 Marek Niedźwiedź, 1:3 Konrad Żmuda, 2:3 Łukasz Szlachetka, 2:4 Konrad Żmuda, 2:5 Michał Sitkowski, 3:5 Łukasz Szlachetka.
16.20 Komes - Klastmed 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Igor Gontarz, 1:1 Maciej Dąbrowski, 1:2 Maciej Dąbrowski, 1:3 Rafał Muzyka
TABELA KOŃCOWA
1. Komes 3 6 (2-0-1) 12:3
2. Krzyś 3 6 (2-0-1) 7:13
3. Komnet 3 3 (1-0-2) 5:7
4. Klastmed 3 3 (1-0-2) 4:5
GRUPA "D"
Provend-SZKiC Express: Przemysław Szpura, Marcin Dmowski, Piotr Kulczyński, Grzegorz Kulczyński, Grzegorz Kołodziej, Grzegorz Wituch, Bartłomiej Żuchowicz, Tomasz Filipczak, Maciej Krzyżanowski. Kierownik drużyny: Przemysław Szpura.
Starostwo Powiatowe: Paweł Socha, Robert Haczkur, Tomasz Pędzisz, Rafał Pyda, Wojciech Chmiel, Wojciech Pogorzelski, Paweł Szyjduk, Piotr Kochalski. Kierownik drużyny: Robert Haczkur.
Turyści: Radosław Dudek, Adrian Kalita, Mateusz Selwa, Łukasz Różycki, Mateusz Kozłowski, Mateusz Olech, Konrad Maziarczyk, Paweł Koziołkiewicz. Kierownik drużyny: Adrian Kalita.
LHC: Maciej Woźniacki, Mateusz Dejnek, Tomasz Chlebuś, Artur Harasim, Jan Cegiełka, Robert Nowak, Bartłomiej Jaszczewski, Paweł Sawicki. Kierownik drużyny: Artur Harasim.
10.00 Provend-SZKiC Express – Starostwo Powiatowe 0:7 (0:1)
Bramki: 0:1 Rafał Pyda, 0:2 Tomasz Pędzisz, 0:3 Robert Haczkur, 0:4 Wojciech Chmiel, 0:5 Robert Haczkur, 0:6 Piotr Kulczyński-samobojcza, 0:7 Tomasz Pędzisz.
11.20 Turyści - LHC 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Robert Nowak, 0:2 Jan Cegiełka, 0:3 Jan Cegiełka, 0:4 Tomasz Chlebuś.
12.40 Provend-SZKiC Express - LHC 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Dejnek, 0:2 Mateusz Dejnek.
14.00 Starostwo - Turyści 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Paweł Szyjduk, 2:0 Tomasz Pędzisz
15.20 Turyści – Provend-SZKiC Express 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Grzegorz Wituch
16.40 LHC - Starostwo 0:7 (0:3)
Bramki: 0:1 Wojciech Pogorzelski, 0:2 Paweł Szyjduk, 0:3 Rafał Pyda, 0:4 Robert Haczkur, 0:5 Jacek Kochalski, 0:6 Tomasz Pędzisz, 0:7 Paweł Szyjduk
TABELA KOŃCOWA
1. Starostwo 3 9 (3-0-0) 16:0
2. LHC 3 6 (2-0-1) 6:7
3. Provend-SZKiC 3 3 (1-0-2) 1:9
4. Turyści 3 0 (0-0-3) 0:7
17.00 mecz ćwierćfinałowy nr 1: 1A TKKF Świt – 2C Krzyś 7:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Jakub Grzesiak, 2:0 Piotr Filutowski, 3:0 Łukasz Janiak, 4:0 Jakub Grzesiak, 5:0 Piotr Filutowski, 6:0 Jakub Grzesiak, 7:0 Michał Babiarz.
17.20 mecz ćwierćfinałowy nr 2: 1B Metalowcy – 2D LHC 10:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Jakub Szczuka, 2:0 Mateusz Wilk, 3:0 Michał Gołąb, 4:0 Michał Gołąb, 5:0 Mateusz Wilk, 6:0 Mateusz Wilk, 7:0 Jakub Szczuka, 8:0 Michał Gołąb, 9:0 Michał Gołąb, 10:0 Jakub Szczuka.
17.40 mecz ćwierćfinałowy nr 3: 1D Starostwo Powiatowe – 2B KSW 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Paweł Szyjduk, 2:0 Jacek Kochalski.
18.00 mecz ćwierćfinałowy nr 4: 1C Komes – 2A Dywany Łuszczów 0:0 rzuty karne 2:1
18.20 mecz półfinałowy: zw. nr 1 TKKF Świt – zw. nr 2 Metalowcy 0:6 (0:1)
Bramki: 0:1 Jakub Szczuka, 0:2 Michał Gołąb, 0:3 Paweł Kasak, 0:4 Marek Kołodziejczyk, 0:5 Mateusz Wilk, 0:6 Jakub Szczuka.
18.40 mecz półfinałowy: zw. nr 3 Starostwo Powiatowe – zw. nr 4 Komes 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Wojciech Chmiel, 2:0 Paweł Szyjduk.
19.00 mecz o III miejsce: przegrani z półfinałów
TKKF Świt - Komes 2:4 (2:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Augystyniak, 1:1 Łukasz Janiak, 2:1 Łukasz Janiak, 2:2 Tomasz Kisiel, 2:3 Mariusz Citkowski, 2:4 Łukasz Augustyniak.
19.20 mecz finałowy: zwycięzcy z półfinałów
Metalowcy - Starostwo Powiatowe 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Wilk, 2:0 Michał Gołąb, 2:1 Robert Haczkur, 3:1 Jakub Szczuka.
19.50 UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA TURNIEJU