WYNIKI VI KOLEJKI I LIGI (21 MAJA 2015 R.)!!!

• autor: Jacek74K, 2015-05-22 15:36

We czwartek, 21 maja br. rozegrano mecze VI kolejki w I lidze Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek w piłce nożnej. Zawody organizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt odbywają się na boisku Orlik przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Poniżej wyniki VI kolejki I ligi, aktualna tabela, klasyfikacja najlepszych strzelców i terminarz gier VII kolejki I ligi wyznaczonej na dzień 28 maja br

CZWARTEK 21.05.2015 r.

VI KOLEJKA – I LIGA

* SAWA – MB Fuzja 3:6 (2:1)

Bramki: Andriy Shtohryn 2, Giuseppe NigroSebastian Baran 4, Mateusz Oktaba 2. Żółte kartki: Krzysztof Boniecki (S) – Kamil Baran, Mateusz Oktaba, Jarosław Nowak (M).

SAWA: Kamil Kądziołka, Arkadiusz Kocot, Salvatore Nigro, Mirosław Socha, Krzysztof Boniecki, Andriy Shtohryn, Grzegorz Maluga, Giuseppe Nigro (kapitan), Paweł Piotrowski, Paweł Łyjak. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.

MB Fuzja: Kamil Parysz, Paweł Kozak, Rafał Zdunek, Marcin Winiarczyk, Kamil Baran (kapitan), Sebastian Baran, Mateusz Oktaba, Jarosław Nowak. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.

* OSP Minkowice – Canarinios 7:1 (4:0)

Bramki: Dariusz Zieliński 3, Mateusz Wawszczak, Adam Gajowiak, Kamil Mosak, samobójcza – Marcin Kryszak. Żółta kartka: Daniel Pyda (C).

OSP Minkowice: Sebastian Skoczylas, Rafał Porębski, Mateusz Wawszczak (kapitan), Dariusz Zieliński, Adam Gajowiak, Kamil Mosak, Przemysław Kozioł, Kamil Dyzma, Dawid Kurkiewicz, Grzegorz Banaszek. Kierownik drużyny: Przemysław Zieliński.

Canarinios: Rafał Rzeczycki, Bartłomiej Mazur, Marcin Kryszak, Daniel Pyda, Marek Pastusiak, Tobiasz Kaciuczyk (kapitan), Sebastian Januszek, Tomasz Nalepa, Michał Gierełło, Kamil Lewicki, Rafał Usidus. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.

* OSP Janówek – Provend-SZKiC Express 2:3 (2:1)

Bramki: Piotr Pasternak, Adrian DudaMaciej Krzyżanowski, Grzegorz Wituch, Łukasz Skroban.

OSP Janówek: Tomasz Kulisz, Marcin Wroński, Piotr Pasternak, Hubert Rak (kapitan), Radosław Kiljanek, Adam Szyndler, Adrian Duda, Paweł Fijałkowski, Grzegorz Bojarski. Kierownik drużyny: Tomasz Kulisz.

Provend-SZKiC Express: Przemysław Szpura, Marcin Dmowski (kapitan), Kamil Wnuk, Maciej Krzyżanowski, Piotr Kulczyński, Grzegorz Kulczyński, Michał Romanowski, Łukasz Gąbka, Grzegorz Wituch, Grzegorz Kołodziej, Łukasz Skroban. Kierownik drużyny: Przemysław Szpura.

* Olympiakos Świdnik – NEO.NET 8:5 (3:1)

Bramki: Marceli Mucha 4, Mateusz Romak, Piotr Kaciuczyk, Wojciech Świątek, samobójcza – Jakub Bień 2, Daniel Rajtar, Łukasz Mróz, Michał Hajkowski. Żółta kartka: Dawid Grzeszczuk (N).

Olympiakos Świdnik: Karol Grodzki, Mateusz Romak (kapitan), Marceli Mucha, Piotr Kaciuczyk, Mateusz Olech, Wojciech Świątek. Kierownik drużyny: Karol Grodzki.

NEO.NET: Dawid Grzeszczuk, Tomasz Sapuła, Daniel Rajtar, Łukasz Mróz, Marek Niedźwiedź (kapitan), Arkadiusz Herbik, Jakub Bień, Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.

pauza: Policja

1. OSP Minkowice    5 13 (4-1-0) 19:8

2. OSP Janówek       6 12 (4-0-2) 26:17

3. MB Fuzja              6 10 (3-1-2) 23:17

4. Olympiakos           6 10 (3-1-2) 24:22

5. NEO.NET             5 10 (3-1-1) 26:16

6. SAWA                  5   7 (2-1-2) 22:22

7. Provend-SZKiC     5   4 (1-1-3) 12:21

8. Canarinios            5   2 (0-2-3) 8:22

9. Policja                 5   0 (0-0-5) 7:22

Klasyfikacja strzelców: 12 bramek – Krzysztof Boniecki (SAWA), 11 - Sebastian Baran (MB Fuzja), Marceli Mucha (Olympiakos Świdnik), 10 - Adrian Duda (OSP Janówek).

CZWARTEK 28.05.2015 r.

VII KOLEJKA – I LIGA