WYNIKI VII KOLEJKI I LIGI (28 MAJA 2015 R.)!!!

• autor: Jacek74K, 2015-05-29 17:25

We czwartek, 28 maja br. rozegrano mecze VII kolejki w I lidze Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek w piłce nożnej. Zawody organizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt odbywają się na boisku Orlik przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Poniżej wyniki VII kolejki I ligi, aktualna tabela, klasyfikacja najlepszych strzelców i terminarz gier VIII kolejki I ligi wyznaczonej na dzień 3 czerwca br.

CZWARTEK 28.05.2015 r.

VII KOLEJKA – I LIGA

* NEO.NET – OSP Janówek 2:3 (0:2)

Bramki: Arkadiusz Herbik, Michał RodakAdam Szyndler 2, Grzegorz Bojarski.

NEO.NET: Przemysław Hajkowski, Arkadiusz Herbik, Tomasz Sapuła, Daniel Rajtar, Łukasz Mróz (kapitan), Michał Rodak, Marek Niedźwiedź, Michał Hajkowski, Jakub Szulc. Kierownik drużyny: Łukasz Mróz.

OSP Janówek: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz (kapitan), Hubert Rak, Piotr Pasternak, Grzegorz Bojarski, Radosław Kiljanek, Paweł Madyjewski, Adam Szyndler. Kierownik drużyny: Zbigniew Kawerski.

* Provend-SZKiC Express – OSP Minkowice 1:3 (0:2)

Bramki: Łukasz SkrobanPrzemysław Kozioł 3.

Żółta kartka: Łukasz Skroban (P).

Provend-SZKiC Express: Przemysław Szpura, Marcin Dmowski (kapitan), Kamil Wnuk, Leszek Kalicki, Grzegorz Kołodziej, Grzegorz Wituch, Łukasz Gąbka, Łukasz Skroban, Michał Romanowski, Grzegorz Kulczyński, Piotr Kulczyński. Kierownik drużyny: Przemysław Szpura.

OSP Minkowice: Przemysław Zieliński, Dariusz Zieliński, Kamil Mosak, Kamil Dyzma, Rafał Porębski, Dawid Kurkiewcz, Mateusz Wawszczak (kapitan), Przemysław Kozioł, Grzegorz Banaszek, Adam Gajowiak, Dawid Wawszczak. Kierownik drużyny: Przemysław Zieliński.

* Canarinios – SAWA 3:7 (1:2)

Bramki: Karol Skibiński 3Krzysztof Boniecki 4, Salvatore Nigro 2, Paweł Łyjak.

Żółte kartki: Tobiasz Kaciuczyk (C) - Paweł Piotrowski, Krzysztof Boniecki (S). Czerwona kartka: Sebastian Januszek (C).

Canarinios: Rafał Rzeczycki, Bartłomiej Mazur, Rafał Usidus, Tobiasz Kaciuczyk (kapitan), Marcin Kryszak, Sebastian Januszek, Karol Skibiński, Tomasz Nalepa, Marek Pastusiak. Kierownik drużyny: Tobiasz Kaciuczyk.

SAWA: Kamil Kądziołka, Arkadiusz Kocot, Paweł Piotrowski, Salvatore Nigro (kapitan), Grzegorz Maluga, Paweł Łyjak, Andriy Shtohryn, Grzegorz Okoń, Krzysztof Boniecki. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.

* MB Fuzja – Policja 2:3 (1:2)

Bramki: Marcin Winiarczyk, Kamil Baran Rafał Osek 2, Artur Łuka (rzut karny).

Czerwona kartka: Paweł Kozak (M).

MB Fuzja: Kamil Parysz, Michał Kołodziejczyk, Jarosław Nowak, Marcin Winiarczyk, Kamil Baran (kapitan), Sebastian Baran, Krzysztof Wójcik, Mateusz Oktaba, Paweł Kozak, Łukasz Broda. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.

Policja: Marcin Wasak, Rafał Osek, Łukasz Kowalczyk, Robert Dudkowski, Radosław Woś, Piotr Guz (kapitan), Krzysztof Kowalik, Tomasz Madejski, Artur Łuka. Kierownik drużyny: Dariusz Kowalik.

pauza: Olympiakos Świdnik

1. OSP Minkowice     6  16 (5-1-0) 22:9

2. OSP Janówek        7  15 (5-0-2) 29:19

3. NEO.NET              6  10 (3-1-2) 28:19

4. MB Fuzja              7  10 (3-1-3) 25:20

5. SAWA                  6  10 (3-1-2) 29:25

6. Olympiakos           6  10 (3-1-2) 24:22

7. Provend-SZKiC       6   4 (1-1-4) 13:24

8. Policja                   6   3 (1-0-5) 10:24

9. Canarinios             6   2 (0-2-4) 11:29

Klasyfikacja strzelców: 16 bramek – Krzysztof Boniecki (SAWA), 11 - Sebastian Baran (MB Fuzja), Marceli Mucha (Olympiakos Świdnik), 10 - Adrian Duda (OSP Janówek).

ŚRODA 03.06.2015 r.

VIII KOLEJKA – I LIGA