WYNIKI III KOLEJKI GIVOVA I LIGI NA ORLIKU!!!

• autor: Jacek74K, 2017-05-05 09:24

We czwartek 4 maja br. rozegrano mecze III kolejki GIVOVA I LIGI w ramach Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich na sezon 2017. Rozgrywki zorganizowane i prowadzone przez Starostwo Powiatowe oraz Ognisko TKKF Świt odbywają się na boisku Orlik przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Poniżej wyniki meczów, składy drużyn, strzelcy bramek, tabela, czołówka klasyfikacji strzelców oraz terminarz gier IV kolejki wyznaczonej terminarzem na czwartek 11 maja br.

CZWARTEK 4 MAJA 2017 r.

GIVOVA I LIGA - III KOLEJKA

Creatio Biuro Rachunkowe – SKP Sport 4:3 (1:2)

Bramki: samobójcza (6'), Tomasz Kulisz (17'), Mateusz Wawszczak (24'), Radosław Kiljanek (26') – Filip Kaczorowski (7'), Mateusz Borowiec (10'), Michał Babiarz (20').

Żółte kartki: Mateusz Wawszczak (C) - Filip Kaczorowski x 2, Jan Cegiełka (S). Czerwona kartka: Filip Kaczorowski (S).

Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz (c), Dariusz Zieliński, Tomasz Sapuła, Radosław Kiljanek, Łukasz Świdziński oraz Damian Korgol, Mateusz Wawszczak. Kierownik drużyny: Zbigniew Kawerski.

SKP Sport: Bartłomiej Mazur, Filip Kaczorowski, Michał Babiarz, Patryk Paluch, Adrian Rymarz, Mateusz Borowiec (c) oraz Damian Lipiński, Jan Cegiełka, Wojciech Liwiak, Karol Skibiński, Patryk Szczęśniak. Kierownik drużyny: Wojciech Liwiak.

NEO.NET- Antique 5:4 (2:4)

Bramki: Daniel Rajtar (1'), Paweł Kozak (5'), Michał Zdunek (20'), Jakub Bień (23'), Mikołaj Kostrzewa (24') – Marek Niedźwiedź 2 (3', 10'), Ireneusz Koczura (1'), Marcin Kryszak (14').

Żółte kartki: Kamil Niedźwiedź, Marek Niedźwiedź (A).

NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Cezary Grum, Mikołaj Kostrzewa, Daniel Rajtar, Paweł Kozak, Jakub Bień oraz Michał Zdunek, Michał Jaworski (c), Łukasz Mróz, Dawid Grzeszczuk. Kierownik drużyny: Michał Jaworski.

Antique: Wojciech Lesicki, Ireneusz Koczura, Kamil Niedźwiedź, Marcin Kryszak, Sebastian Zduńczuk, Marek Niedźwiedź (c). Kierownik drużyny: Kamil Niedźwiedź.

Starostwo Powiatowe - LYDE 2:2 (1:2)

Bramki: Szymon Kobiałka (22'), Mateusz Olech (26') – Michał Bujnik (5'), Janusz Jędrych (13').

Żółte kartki: Aleksander Kowalczyk (S) – Wojciech Świątek (L).

Starostwo Powiatowe: Rafał Bartoszuk (c), Krzysztof Pałka, Aleksander Kowalczyk, Michał Sitkowski, Mateusz Kowalewski, Szymon Kobiałka oraz Mateusz Olech. Kierownik drużyny: Michał Sitkowski.

LYDE: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Mateusz Romak (c), Mateusz Leśniak, Jakub Wilkołazki, Michał Bujnik oraz Artur Adamek, Wojciech Świątek. Kierownik drużyny: Mateusz Romak.

Mecz: Provend-SZKiC Express – Internat PCEZ przełożony na 16 maja br.

1. LYDE                                 3 7 (2-1-0) 15:4

2. Starostwo Powiatowe          3 7 (2-1-0) 11:5

3. Creatio Biuro Rachunkowe   3 6 (2-0-1) 10:7

4. NEO.NET                           3 6 (2-0-1) 14:9

5. SKP Sport                          3 3 (1-0-2) 10:8

6. Antique                              3 3 (1-0-2) 9:13

7. Provend-SZKiC Express      2 0 (0-0-2) 3:12

8. Internat PCEZ                     2 0 (0-0-2) 1:15

STRZELCY

6 bramek – Marek Niedźwiedź (Antique), 5 – Michał Bujnik (LYDE), 4 – Łukasz Mróz, Paweł Kozak (obaj NEO.NET), Mateusz Kowalewski (Starostwo Powiatowe).

IV KOLEJKA

CZWARTEK 11 MAJA 2017 r.