WYNIKI II KOLEJKI LIGI PABLO NA ORLIKU!!!

• autor: Jacek74K, 2017-05-22 10:26

Trwają zmagania w ramach Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej. Do rywalizacji w pierwszej, pilotażowej edycji tych rozgrywek zgłosiło się sześć zespołów. Wczoraj na boisku Orlik przy Zespole Szkół nr 2 w Świdniku odbyły się trzy mecze II kolejki. Wszystkie spotkania były zacięte i emocjonujące, a wyniki praktycznie do końcowego gwizdka sędziego były sprawą otwartą.

Głównym trofeum LIGI PABLO jest Puchar Dyrektora ZS nr 2 Tomasza Szydło. Natomiast statuetkę dla najlepszego strzelca funduje redakcja biuletynu "Lokalny Przegląd Piłkarski". Poniżej wyniki rozegranych spotkań II kolejki, strzelcy bramek, składy zespołów, tabelka, czołówka klasyfikacji strzelców oraz terminarz III kolejki zaplanowanej na niedzielę 28 maja br. Na zdjęciu drużyna HANDLOWCY.

LIGA PABLO

(PIŁKARSKA AMATORSKA BRANŻOWA LIGA ORLIKOWA)

II KOLEJKA (NIEDZIELA 21 MAJA 2017 r.)

Służba Liturgiczna – Handlowcy 1:4 (1:1)

Bramki: Mirosław SobiesiakAndrzej Kalita, Jacek Kochalski, Mirosław Kalita, Rafał Król.

Służba Liturgiczna: Piotr Chlebuś, Piotr Ćwikliński, Tomasz Bochniak, Łukasz Czemerys, Sławomir Ponieważ, Radosław Żuk, Jarosław Bochenko, Łukasz Romaniszyn, Mirosław Sobiesiak, Piotr Chlebuś, ks Tadeusz Fac, Marcin Kusiak.

Handlowcy: Paweł Zan, Artur Harasim, Rafał Małecki, Andrzej Kalita, Mirosław Kalita, Jacek Kochalski, Arkadiusz Bzowski, Rafał Król, Sławomir Świdnik.

Urzędnicy – Służba Mundurowa 2:3 (1:1)

Bramki: Artur Łuka, Rafał Cholewa Radosław Woś 2, Dariusz Kowalik.

Urzędnicy: Robert Kulawiak, Arkadiusz Kocot, Michał Jaworski, Artur Łuka, Rafał Cholewa, Radosław Kiljanek, Tomasz Łasak, Jacek Kosierb.

Służba Mundurowa: Arkadiusz Rycaj, Zbigniew Kociuba, Krzysztof Pawelec, Dariusz Kowalik, Radosław Woś, Damian Limek.

ViP-y – Nauczyciele 2:3 (0:2)

Bramki: Roman Wnuczek, Ludwik KawalecDaniel Pyda 2, Andrzej Lachowicz.

ViP-y: Krzysztof Szumigaj, Janusz Zaleski, Wacław Motyl, Włodzimierz Stańczyk, Roman Wnuczek, Tomasz Giełzak, Arkadiusz Kasztelan, Paweł Hałabuda, Tomasz Ciechomski, Ludwik Kawalec, Robert Syryjczyk.

Nauczyciele: Mieczysław Borowicz, Andrzej Usidus, Leszek Kalicki, Andrzej Lachowicz, Tomasz Kociński, Daniel Pyda, Maciej Krzyżanowski.

1. Handlowcy                          2   6 (2-0-0) 17:3

2. Służba Mundurowa              2   6 (2-0-0) 10:3

3. Nauczyciele                        2   3 (1-0-1)   4:9

4. Urzędnicy                           1   0 (0-0-1)   2:3

5. Służba Liturgiczna               1   0 (0-0-1)   1:4

6. ViP-y                                  2   0 (0-0-2)   4:16

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

7 bramek - Jacek Kochalski (Handlowcy)

5 bramek - Piotr Guz (Służba Mundurowa)

3 bramki - Mirosław Kalita (Handlowcy), Daniel Pyda (Nauczyciele)

TERMINARZ - III KOLEJKA

NIEDZIELA 28 MAJA 2017 r.

godz. 16.40 Służba Mundurowa – Służba Liturgiczna

godz. 17.20 Urzędnicy - ViP-y