dzisiaj: 34, wczoraj: 1224
ogółem: 674 287
statystyki szczegółowe
Zapraszamy na relację LIVE z meczów IV kolejki świdnickiej Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/2018. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. W XIX edycji ligi organizatorzy pozyskali do współpracy Sponsorów Tytularnych i Partnerów, którymi są: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum, Olimp Trofea Sportowe. Patronat medialny sprawują: Lokalny Przegląd Piłkarski, Przegląd Świdnicki, Nowy Tydzień w Świdniku, Głos Świdnika oraz portale Świdnik Wysokich Lotów i lsw24.pl Rozgrywki - jako jedyne w województwie lubelskim - swoim honorowym patronatem objął Zbigniew Bartnik - Prezes Lubelskiego Związku piłki Nożnej w Lublinie.
POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU
SEZON 2017/2018
TERMINARZ
NIEDZIELA (03.12.2017 r.)
NEPTUN I LIGA - IV KOLEJKA
11.00 Starostwo Powiatowe – Creatio Biuro Rachunkowe 0:0
Starostwo: Karol Grodzki, Michał Bujnik, Janusz Jędrych, Adam Olejnik, Mateusz Romak (c) oraz Artur Adamek (ż), Paweł Portka, Marek Krawczyk. Kierownik drużyny: Mateusz Romak.
Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz (c, ż), Paweł Fijałkowski, Przemysław Kozioł (ż), Damian Korgol oraz Tomasz Sapuła, Karol Skibiński, Marcin Wroński. Kierownik drużyny: Zbigniew Kawerski.
11.30 TKKF Świt - SAWA 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Piotr Skiba (12').
TKKF Świt: Marek Niedźwiedź (c), Łukasz Fidecki, Patryk Przebirowski, Sebastian Zawada, Karol Marczuk oraz Jan Grzesiak, Kamil Kosiba. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.
SAWA: Arkadiusz Szulc, Łukasz Frąc, Radosław Pawłowski, Piotr Skiba (ż), Piotr Pinkos oraz Giuseppe Nigro (c), Maksymilian Kuś, Michał Martyna. Kierownik drużyny: Radosław Pawłowski.
12.00 Klastmed – OSP Oleśniki 2:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Wojciech Mrugała (3'), 1:1 Maciej Dąbrowski (5'), 1:2 Jakub Bartocha (10'), 1:3 Piotr Chruściel (15'), 1:4 Piotr Chruściel (16'), 2:4 Krystian Kowalczyk (24').
Klastmed: Marcin Wasak, Jarosław Magryta (c), Maciej Średnicki, Rafał Muzyka, Grzegorz Żuchnik oraz Krystian Kowalczyk, Daniel Arciszewski, Dariusz Kowalik, Maciej Dąbrowski, Mateusz Rosół. Kierownik drużyny: Marcin Wasak.
OSP Oleśniki: Wojciech Mazur, Dominik Wronka, Wojciech Mrugała (c), Krzysztof Nastulak, Łukasz Kamiński oraz Piotr Chruściel, Jan Drygała, Jakub Bartocha. Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz.
12.30 LTS MW Sport - ITS 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Patryk Grzebuła (1'), 2:0 Patryk Grzebuła (2'), 3:0 Patryk Grzebuła (5'), 3:1 Arkadiusz Ścirka (14'), 3:2 Paweł Cybul (19'), 4:2 Patryk Grzebuła (21').
W 23 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Mateusz Jarzębowski (ITS).
LTS MW Sport: Jakub Błaszczak, Hubert Rak (c, ż), Paweł Koziołkiewicz, Patryk Grzebuła, Piotr Pasternak oraz Patryk Mizura (ż, ż, cz), Patryk Chudek, Michał Skorek, Robert Wójcik, Kamil Błaszczak. Kierownik drużyny: Hubert Rak.
ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski (c), Arkadiusz Ścirka, Damian Wiński, Tomasz Ścirka oraz Paweł Cybul, Domenico Nigro. Kierownik drużyny: Mateusz Jarzębowski.
NEPTUN I LIGA – MECZ ZALEGŁY Z II KOLEJKI
13.00 Starostwo Powiatowe – OSP Oleśniki 3:2 (2:1)
Bramki: 0:1 Dominik Wronka (9'), 1:1 Marceli Mucha (11'), 2:1 Marceli Mucha (12'), 2:2 Piotr Chruściel (16'), 3:2 Mateusz Romak (21').
Starostwo Powiatowe: Karol Grodzki, Artur Adamek, Michał Bujnik, Janusz Jędrych, Marceli Mucha oraz Mateusz Romak (c), Paweł Portka, Adam Olejnik, Marek Krawczyk (ż). Kierownik drużyny: Mateusz Romak.
OSP Oleśniki: Wojciech Mazur, Dominik Wronka (ż), Łukasz Kamiński, Piotr Chruściel, Jakub Bartocha oraz Wojciech Mrugała (c) (ż), Krzysztof Nastulak, Jan Drygała. Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz.
NEPTUN I LIGA - IV KOLEJKA
13.30 Pokolenie J.P.II – Kos-Wit 1997 2:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Michał Piskor (7'), 2:0 Konrad Żmuda (16'), 2:1 Mateusz Wilk (23'), 2:2 Konrad Kiejda (15 sekund przed końcem meczu).
Pokolenie J.P.II: Wojciech Bujak, Marcin Dmowski (ż, Tobiasz Kaciuczyk (c), Michał Piskor (ż), Konrad Żmuda oraz Rafał Usidus, Sebastian Zduńczuk, Marek Pastusiak, Tomasz Nalepa. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
Kos-Wit 1997: Tomasz Kasak (c), Grzegorz Limek, Paweł Gromada, Jakub Szczuka, Konrad Kiejda oraz Jakub Szponar, Mateusz Wilk, Artur Sadło, Marcin Twarowski, Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Tomasz Kasak.
14.00 NEO.NET – Sierpień '80 PZL 7:0 (2:0)
Bramki: 1:0 samobójcza (5'), 2:0 Michał Jaworski (8'), 3:0 Paweł Kozak (15'), 4:0 Michał Zdunek (17'), 5:0 Jakub Bień (23'), 6:0 Jakub Bień (23'), 7:0 Łukasz Mróz (w ostatniej sekundzie gry).
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Cezary Grum, Jakub Bień, Michał Zdunek oraz Michał Jaworski (c), Dawid Grzeszczuk, Grzegorz Duda, Paweł Kozak. Kierownik drużyny: Michał Jaworski.
Sierpień '80 PZL: Mateusz Łysomirski, Tomasz Skowronek (c), Artur Harasim, Jan Cegiełka, Mateusz Żminda oraz Paweł Sawicki, Rafał Porębski, Piotr Kowal, Paweł Tokarz, Aleksander Kowalczyk. Kierownik drużyny: Tomasz Skowronek.
TABELA
1. SAWA 4 12 (4-0-0) 11:2
2. Kos-Wit 1997 4 10 (3-1-0) 12:4
3. Creatio Biuro Rachun. 4 7 (2-1-1) 10:2
4. Starostwo Powiatowe 4 7 (2-1-1) 7:7
5. OSP Oleśniki 3 6 (2-0-1) 10:5
6. LTS MW Sport 4 6 (2-0-2) 11:9
7. Klastmed 4 6 (2-0-2) 9:8
8. ITS 4 4 (1-1-2) 4:6
9. Pokolenie J.P.II 4 4 (1-1-2) 6:14
10. NEO.NET 4 3 (1-0-3) 9:10
11. Sierpień '80 PZL 4 1 (0-1-3) 1:14
12. TKKF Świt 3 0 (0-0-3) 2:9
MW SPORT EXTRALIGA - IV KOLEJKA
14.30 Dwójka-Remondis - Pegimek 3:7 (2:3)
Bramki: 0:1 Mateusz Selwa (3'), 1:1 Michał Lachowski (5'), 2:1 Adam Siudziak (8'), 2:2 samobójcza (10'), 2:3 Mateusz Kozłowski (11'), 3:3 Marcin Hanowski (16'), 3:4 Daniel Wójcik (18'), 3:5 Daniel Wójcik (19'), 3:6 Mateusz Kozłowski (24'), 3:7 Mateusz Kozłowski (29 sekund przed końcem meczu).
Dwójka-Remondis: Karol Falenta, Robert Haczkur, Piotr Daszko, Marcin Hanowski (c), Adam Siudziak oraz Michał Lachowski, Sebastian Kuśmirek, Andrzej Kasprzak. Kierownik drużyny: Marcin Hanowski.
Pegimek: Sebastian Pietroń, Rafał Feret, Mateusz Selwa, Mateusz Kozłowski (c), Konrad Maziarczyk oraz Jakub Czarnecki, Dawid Wójcik, Daniel Wójcik, Konrad Podstawka. Kierownik drużyny: Mateusz Kozłowski.
15.00 M-Tech - Metalowcy 3:4 (3:2)
Bramki: 1:0 Filip Kaczorowski (3'), 2:0 Michał Babiarz (4'-rzut karny), 2:1 Adam Szyndler (6'), 3:1 Michał Babiarz (10'), 3:2 Rodion Pastuch (11'), 3:3 Łukasz Strug (17'), 3:4 Łukasz Strug (24'-przedłużony rzut karny).
Na 49 sekund przed końcem meczu strzał Łukasza Struga (Metalowcy) z przedłużonego rzutu karnego obronił Wojciech Lesicki (M-Tech).
Na 24 sekundy przed końcem meczu przedłużony rzut karny przestrzelił Adam Szyndler (Metalowcy).
M-Tech: Wojciech Lesicki (ż), Krzysztof Radczuk (c), Marcin Denis, Filip Kaczorowski (ż), Michał Babiarz oraz Jarosław Siliwion, Kamil Starok, Mateusz Borowiec. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.
Metalowcy: Marcin Błaszczak (c), Rodion Pastuch, Daniel Sznajder, Łukasz Strug, Adam Szyndler oraz Artem Militonian, Oleksii Hawaleszko, Łukasz Gąbka. Kierownik drużyny: Tomasz Flis.
15.30 Solidarność PZL - Antique 3:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Jarosław Komarzeniec (16'), 1:1 Paweł Szyjduk (19'), 2:1 Krystian Joć (20'), 3:1 Marcin Bijas-samobójcza (8 sekund przed końcem meczu).
Solidarność PZL: Piotr Chlebuś, Rafał Pyda, Jacek Kochalski (c), Tomasz Szklarz, Paweł Szyjduk oraz Jakub Solarski, Krystian Joć. Kierownik drużyny: Piotr Chlebuś.
Antique: Mirosław Sobiesiak (c), Dariusz Komarzeniec, Łukasz Makarewicz (ż), Marcin Bijas, Damian Charmast oraz Jarosław Komarzeniec, Artur Łuka, Łukasz Skroban. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.
16.00 Dywany Łuszczów – SMB Team 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Bartłomiej Barwiak (9'), 2:0 Bartłomiej Barwiak (19'), 3:0 Bartłomiej Barwiak (23'), 3:1 Tomasz Wnuk (24'), 3:2 Tomasz Wnuk (24'-przedłużony rzut karny).
Dywany Łuszczów: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Mateusz Zawiślak, Kamil Cieśla, Bartłomiej Barwiak oraz Tomasz Kwiatosz, Jarosław Kowalik (c), Michał Kozak, Mariusz Skorek. Kierownik drużyny: Jarosław Kowalik.
SMB Team: Karol Porzak, Tomasz Rossa (c) (ż), Tomasz Wnuk, Piotr Baran, Rafał Al-Swaiti oraz Sebastian Król, Marcin Gil. Kierownik drużyny: Artur Banasik.
16.30 Perła Progres Mełgiew – Soft Bait Systems 5:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Michał Hajkowski (7'), 2:0 Grzegorz Cimek (11'), 3:0 Michał Hajkowski (12'), 4:0 Michał Hajkowski (12'), 5:0 Michał Hajkowski (23').
Perła Progres Mełgiew: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Rafał Dybała (c), Grzegorz Cimek, Dawid Kurkiewicz oraz Łukasz Masłowski. Kierownik drużyny: Michał Hajkowski.
Soft Bait Systems: Radosław Kocot (cz), Sebastian Baran (c), Krzysztof Wójcik, Andrzej Adamiak, Damian Jarosz (ż) oraz Kamil Sochalski, Mateusz Ziętek, Dominik Jarosz, Michał Młynarczyk (cz), Rafał Robak, Daniel Leszczyński. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
TABELA
1. Pegimek 4 10 (3-1-0) 18:8
2. Dywany Łuszczów 4 10 (3-1-0) 15:7
3. Solidarność PZL 4 10 (3-1-0) 11:4
4. Soft Bait Systems 4 9 (3-0-1) 18:10
5. SMB Team 4 6 (2-0-2) 14:11
6. Perła Progres Mełgiew 4 6 (2-0-2) 12:11
7. Metalowcy 4 6 (2-0-2) 12:18
8. Antique 4 1 (0-1-3) 6:11
9. M-Tech 4 0 (0-0-4) 6:18
10. Dwójka-Remondis 4 0 (0-0-4) 6:20
OLIMP LIGA OLDBOJÓW - IV KOLEJKA
17.00 SAWA - Neptun 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Jacek Kochalski (7').
SAWA: Wojciech Lesicki, Arkadiusz Kocot, Paweł Walczak, Giuseppe Nigro (c), Paweł Piotrowski oraz Wojciech Łukasiewicz, Gianfranco Cinante, Grzegorz Okoń, Salvatore Nigro (ż), Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.
Neptun: Mirosław Ciesielka (c), Paweł Machnikowski, Robert Mirosław, Jacek Kochalski, Piotr Sadowski oraz Dariusz Walczak, Arkadiusz Ciesielka. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.
17.30 Misztal Meble – Perła Progres Mełgiew 3:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Mirosław Kalita (12'), 1:1 Rafał Dybała (12'-rzut karny), 2:1 Artur Harasim (17'), 3:1 Paweł Rodak (19'), 3:2 Rafal Dybała (24'-przedłużony rzut karny).
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Tomasz Rossa, Paweł Rodak, Dominik Pastusiak oraz Artur Harasim (ż), Andrzej Kalita, Arkadiusz Bzowski, Mirosław Kalita (c), Radosław Woś. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
Perła Progres Mełgiew: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c), Sławomir Śliwa, Tomasz Korona, Grzegorz Bielecki oraz Artur Derkacz, Artur Długosz, Sebastian Gołąb, Piotr Wójtowicz, Artur Szot (ż). Kierownik drużyny: Artur Derkacz.
pauza – Solidarność PZL
TABELA
1. Misztal Meble 3 9 (3-0-0) 8:3
2. Perła Progres Mełgiew 4 9 (3-0-1) 15:5
3. Solidarność PZL 3 3 (1-0-2) 5:7
4. Neptun 3 3 (1-0-2) 2:7
5. SAWA 3 0 (0-0-3) 1:9