Aktualności

RELACJA LIVE Z MECZÓW II LIGI FUTSALU LZPN - SOBOTA 27...

• autor: Jacek74K, 2018-01-27 16:56
RELACJA LIVE Z MECZÓW II LIGI FUTSALU LZPN - SOBOTA 27 STYCZNIA 2018 R.!!!

Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z rozgrywek II Ligi Futsalu, zorganizowanych i prowadzonych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej. Partnerem ligi jest firma IBRA Pana Marcina Goździołko, która wyprodukowała specjalną, spersonalizowaną piłkę na te rozgrywki. Mecze ligowe są rozgrywane w hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Piaskach. W pierwszym, pilotażowym sezonie do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn: Victoria Dywany Łuszczów, LTS Futsal Team Piaski, LKS Wierzchowiska, Power-Dach LKS Biskupice, MW Sport MKS Siedliska, MOORE Futsal Team Lublin, NEO.NET Futsal Team i Uczniowski Klub Sportowy DYS. Mistrz ligi wywalczy sobie prawo startu w turnieju barażowym o awans do grupy południowej I Ligi Futsalu na sezon 2018/2019. Poniżej relacja z dzisiejszych meczów IV i V kolejki.

II LIGA FUTSALU LZPN

SEZON 2017/2018

SOBOTA 27 STYCZNIA 2018 ROKU

IV KOLEJKA

GODZ. 17.00 LTS Futsal Team Piaski - MOORE Futsal Team Lublin 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Paweł Koziołkiewicz (5'), 1:1 Marcin Urban (19'), 2:1 Patryk Mizura (23').

LTS Futsal Team Piaski: Kacper Świetlicki, Michał Skorek, Patryk Grzebuła, Piotr Pasternak (kapitan), Robert Wójcik oraz Michał Młynarczyk, Andrzej Adamiak, Patryk Mizura, Paweł Koziołkiewicz, Patryk Chudek, Adrian Duda, Patryk Mazurek. Kierownik drużyny: Piotr Pasternak. Trener: Patryk Mazurek..

MOORE Futsal Team Lublin: Dominik Pietras, Piotr Wójtowicz, Konrad Zieliński, Tomasz Olek, Marcin Urban (kapitan). Kierownik drużyny: Marcin Urban. Trener: Maciej Kleszcz.

Żółta kartka: Patryk Grzebuła (23') LTS.

Do przerwy bardzo mądrze i uważnie grająca drużyna z Piask prowadziła po golu Pawła Koziołkiewicz. Popularny "Rosół" trafił do siatki płaskim strzałem tuż przy słupku. Moore przysłowiowo bił głową "w mur". Do wyrównania dopiero w 19 minucie doprowadził kapitan Marcin Urban, który pokonała Kacpra Świetlickiego udarzeniem z ostrego kąta. Potem poprzeczkę "obił" Tomasz Olek. Końcówka meczu była bardzo dramatyczna. Bramka dająca sensacyjną wygraną LTS-u nad liderem padła dokładnie na minutę i 9 sekund przed końcową syreną. Dalekie podanie Roberta Wojcika z autu, z własnej połowy boiska, w polu karnym rywali efektownymi "nożycami" na gola zamienił Patryk Mizura.

Sędzia I: Łukasz Woliński, sędzia II: Kamil Szczołko, sędzia czasowy: Karol Szczołko.

GODZ. 17.45 Power-Dach LKS Biskupice - Uczniowski Klub Sportowy DYS 13:3 (7:0)

Bramki: 1:0 Marek Niedźwiedź (4'), 2:0 Marek Niedźwiedź (4'), 3:0 Robert Haczkur (7'), 4:0 Marek Niedźwiedź (7'), 5:0 Krzysztof Pydyś-samobójcza (12'), 6:0 Daniel Kociuba (12'), 7:0 Sebastian Zawada (12'), 7:1 Kacper Mrozek (13'), 8:1 Michał Ceberak (14'), 9:1 Adam Siudziak (15'), 10:1 Robert Haczkur (15'), 10:2 Kacper Mrozek (17'), 11:2 Sebastian Zawada (17'), 11:3 Kosma Domański (19'), 12:3 Michał Ceberak (20'), 13:3 Sebastian Zawada (23').

Power-Dach LKS Biskupice: Marcin Głażewski (kapitan), Damian Kowalski, Sebastian Zawada, Marek Niedźwiedź, Bartosz Jabłoński oraz Robert Haczkur, Adam Siudziak, Daniel Kociuba, Dawid Zawada, Michał Ceberak. Kierownik drużyny: Wojciech Nowosadzki. Trener: Paweł Walczak.

UKS Dys: Tomasz Ciok, Wiktor Borkowski-Wrona (kapitan), Krzysztof Pydyś, Jakub Pachuta, Kosma Domański oraz Kacper Mrozek. Kierownik i trener drużyny: Marek Wrona.

Między 4, a 7 minutą, czyli dość szybko hat-tricka skompletował Marek Niedźwiedź. Ostatnie sekundy pierwszej połowy przyniosły aż trzy gole ekipie Power-Dachu. Samobójcze trafienie na 0:5, chcąc wybić piłkę zmierzającą do siatki, "zanotował" Krzysztof Pydyś. Druga połowa zaczęła się od gola UKS Dys. Na listę strzelców ładnym strzałem wpisał się Kacper Mrozek. Potem drużyna z Biskupic "punktowała" rywali wbijając kolejne gole i odnosząc wysoką wygraną.

Sędzia I: Kamil Szczołko, sędzia II: Karol Szczołko, sędzia czasowy: Łukasz Woliński.

GODZ. 18.30 Victoria Dywany Łuszczów - NEO.NET Futsal Team 8:3 (4:0)

Bramki: 1:0 Kamil Cieśla (4'), 2:0 Kamil Cieśla (5'), 3:0 Dariusz Sawicki (9'), 4:0 Kamil Cieśla (9'), 5:0 Kamil Cieśla (16'), 5:1 Bartłomiej Barwiak (17'-przedłużony rzut karny), 6:1 Kamil Cieśla (20'), 6:2 Piotr Szkudziński (21'), 7:2 Jarosław Kowalik (21'), 8:2 Kamil Cieśla (23'), 8:3 Krzysztof Wójcik (24').

Żółta kartka: Grzegorz Skorek (15') Victoria.

Victoria Dywany Łuszczów: Arkadiusz Kowalczyk, Jakub Bomba, Mateusz Zawiślak, Dariusz Sawicki, Kamil Cieśla (kapitan) oraz Mateusz Świetlicki, Jarosław Kowalik,Grzegorz Skorek, Michał Kozak. Kierownik drużyny: Jarosław Kowalik. Trener: Dariusz Sawicki.

NEO.NET Futsal Team: Jakub Szulc, Michał Jaworski (kapitan), Krzysztof Wójcik, Jakub Bień, Bartłomiej Barwiak oraz Dawid Kurkiewicz, Piotr Szkudziński, Dawid Grzeszczuk. Kierownik drużyny: Michał Jaworski. Trener: Rafał Dybała.

Wicelider tabeli sukcesywnie zdobywał kolejne bramki po składnych, zespołowych akcjach. Najpierw dwa razy do siatki rywali Kamil Cieśla. Potem kontrę wykończył Dariusz Sawicki, a przed zejściem hat-tricka dopełnił kapitan Victorii. Po zmianie stron przypomniał o sobie Bartłomiej Barwiak. Lider klasyfikacji strzelców trafił  do siatki, ale nie zmieniło to sytuacji w tym spotkaniu. Kolejne trzy gole "dołożył" Cieśla i wygrana "dywaników" stała się faktem.

Sędzia I: Karol Szczołko, sędzia II: Łukasz Woliński, sędzia czasowy: Kamil Szczołko.

GODZ. 19.15 LKS Wierzchowiska - MW Sport MKS Siedliska 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Olech (8'), 1:1 Przemysław Kozioł (11'), 1:2 Piotr Krysa (14'), 2:2 Piotr Mazur (18'), 3:2 Jacek Kosierb (20'-samobójcza).

LKS Wierzchowiska: Patryk Korona, Marcin Winiarczyk, Cezary Grum, Przemysław Kozioł, Paweł Kozak (kapitan) oraz Norbert Ładniak, Mateusz Wawszczak, Patryk Augustyniak, Tomasz Sapuła, Tomasz Tomczyk. Kierownik drużyny: Patryk Korona. Trener: Jarosław Góra.

MKS Siedliska: Emil Grzesiak, Mariusz Wójcik, Marcin Cholewa, Tomasz Olech (kapitan), Piotr Krysa oraz Konrad Kasprzak, Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Tomasz Olech. Trener: Jerzy Puczkowski.

Drużyna z Siedlisk "postawiła się" wyżej notowanym rywalom. Prowadzenie, po rzucie rożnym Mariusza Wójcika i zgraniu piłki przez Jacka Kosierba, zdobył kapitan Tomasz Olech. Przed przerwą do wyrównania doprowadził Przemysław Kozioł. Na 2:1 uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Piotr Krysa. Potem po silnym strzale Piotra Mazura zza pola karnego skapitulował Emil Grzesiak. W końcówce meczu szczęście uśmiechnęło się do LKS, kiedy futbolówkę niefortunnie pod poprzeczkę własnej bramki skierował Kosierb.

V KOLEJKA

GODZ. 20.00 MOORE Futsal Team Lublin - Power-Dach LKS Biskupice 8:3 (4:1)

Bramki: 1:0 Dominik Pietras (3'), 2:0 Paweł Prus (6'), 3:0 Dominik Pietras (10'-przedłużony rzut karny), 4:0 Michał Sieczkarek (11'), 4:1 Damian Kowalski (11'), 5:1 Piotr Wójtowicz (13'), 6:1 Michał Sieczkarek (18'), 6:2 Daniel Kociuba (19'), 7:2 Dominik Pietras (21'), 8:2 Dominik Pietras (23'), 8:3 Michał Ceberak (23').

Żółta kartka: Robert Haczkur (19') Power-Dach.

GODZ. 20.45 Uczniowski Klub Sportowy DYS - Victoria Dywany Łuszczów 3:26 (0:16)

Bramki: 0:1 Mateusz Zawiślak (2'), 0:2 Grzegorz Skorek (4'), 0:3 Kamil Cieśla (6'), 0:4 Kamil Cieśla (6'), 0:5 Kamil Cieśla (7'), 0:6 Kamil Cieśla (7'), 0:7 Kamil Cieśla (7'), 0:8 Kamil Cieśla (8'), 0:9 Kamil Cieśla (8'), 0:10 Kamil Cieśla (9'), 0:11 Kamil Cieśla (10'), 0:12 Kamil Cieśla (10'), 0:13 Kamil Cieśla (11'), 0:14 Kamil Cieśla (12'), 0:15 Jarosław Kowalik (12'), 0:16 Kamil Cieśla (12'), 0:17 Kamil Cieśla (14'), 1:17 Kosma Domański (14'), 2:17 Jakub Pachuta (15'), 2:18 Kamil Cieśla (17'), 3:18 Jakub Pachuta (18'), 3:19 Kamil Cieśla (19'), 3:20 Kamil Cieśla (20'), 3:21 Kamil Cieśla (21'), 3:22 Kamil Cieśla (21'), 3:23 Kamil Cieśla (22'), 3:24 Mateusz Zawiślak (23'), 3:25 Kamil Cieśla (24'), 3:26 Mateusz Zawiślak (24').

W 19 minucie Tomasz Ciok (UKS) obronił strzał Kamila Cieśli (Victoria) z rzutu karnego.