Powiatowa Amatorska Liga - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 231
ogółem: 246 025

statystyki szczegółowe

Aktualności

TERMINARZ POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU - NIEDZIELA...

  • autor: Jacek74K, 2018-02-04 16:48
TERMINARZ POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU - NIEDZIELA 11 LUTEGO 2018 R.!!!

W niedzielę 11 lutego 2018 r. zostaną rozegrane kolejne mecze Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/2018. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. W XIX edycji ligi organizatorzy pozyskali do współpracy Sponsorów Tytularnych i Partnerów, którymi są: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Patronat medialny sprawują: Lokalny Przegląd Piłkarski, Przegląd Świdnicki, Nowy Tydzień w Świdniku, Głos Świdnika oraz portale Świdnik Wysokich Lotów i lsw24.pl Rozgrywki swoim honorowym patronatem objął Zbigniew Bartnik - Prezes Lubelskiego Związku piłki Nożnej w Lublinie. Poniżej szczegółowy terminarz gier na najbliższą kolejkę.

POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU

SEZON 2017/2018

TERMINARZ

NIEDZIELA (11.02.2018 r.)

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

MECZ AWANSEM Z XIII KOLEJKA

11.00 Neptun – Solidarność PZL

MECZ AWANSEM Z XIV KOLEJKI

11.30 SAWA - Neptun

NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 10 - 12

12.00 TKKF Świt – Sierpień '80 PZL

pauza: ITS

grupa o miejsca 7 - 9

12.30 Pokolenie J.P.II – NEO.NET

pauza: Kos-Wit 1997

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

MECZ AWANSEM Z XIV KOLEJKI

13.00 Misztal Meble – Perła Progres Mełgiew

NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

13.30 Starostwo Powiatowe - Klastmed

pauza: SAWA

MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

14.00 Dwójka-Remondis – Soft Bait Systems

14.30 Antique - M-Tech

pauza – SMB Team

MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

15.00 Metalowcy – Solidarność PZL

MW SPORT EXTRALIGA

MECZ ZALEGŁY Z I KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

15.30 Antique – SMB Team

NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 4 - 6

16.00 LTS MW Sport – OSP Oleśniki

pauza: Creatio Biuro Rachunkowe

OLIMP LIGA OLDBOJÓW - XII KOLEJKA

16.30 SAWA – Misztal Meble

17.00 Solidarność PZL – Perła Progres Mełgiew

pauza – Neptun

MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

17.30 Dywany Łuszczów - Pegimek

pauza – Perła Progres Mełgiew


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [194]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

ZAKOŃCZENIE HALÓWKI 2014 2015
Ładowanie...

Reklama