Powiatowa Amatorska Liga - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 231
ogółem: 246 026

statystyki szczegółowe

Aktualności

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE Z POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI...

  • autor: Jacek74K, 2018-02-11 11:11
ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE Z POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU - NIEDZIELA 11

Zapraszamy na relację LIVE z rozgrywek świdnickiej Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/2018. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. W XIX edycji ligi organizatorzy pozyskali do współpracy Sponsorów Tytularnych i Partnerów, którymi są: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Patronat medialny sprawują: Lokalny Przegląd Piłkarski, Przegląd Świdnicki, Nowy Tydzień w Świdniku, Głos Świdnika oraz portale Świdnik Wysokich Lotów i lsw24.pl Rozgrywki - jako jedyne w województwie lubelskim - swoim honorowym patronatem objął Zbigniew Bartnik - Prezes Lubelskiego Związku piłki Nożnej w Lublinie. 

POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU

SEZON 2017/2018

WYNIKI

NIEDZIELA (11.02.2018 r.)

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

MECZ AWANSEM Z XIII KOLEJKA

11.00 Neptun – Solidarność PZL 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Jacek Kochalski (22'), 2:0 Jacek Kochalski (24').

Neptun: Mirosław Ciesielka (c), Paweł Machnikowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Jacek Wróbel, Arkadiusz Ciesielka (ż), Piotr Sadowski, Dariusz Konopka. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.

Solidarność PZL: Piotr Zwierzański, Robert Haczkur, Mariusz Gumulski, Krzysztof Chilimoniuk, Jakub Solarski oraz Mirosław Sobiesiak (c), Piotr Guz, Ludwik Kawalec. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

MECZ AWANSEM Z XIV KOLEJKI

11.30 SAWA - Neptun 1:5 (1:3)

Bramki: 0:1 Jacek Wróbel (6'), 0:2 Robert Mirosław (9'), 0:3 Jacek Wróbel (10'), 1:3 Paweł Walczak (12'), 1:4 Arkadiusz Ciesielka (13'), 1:5 Piotr Sadowski (21').

Neptun: Mirosław Ciesielka (c), Paweł Machnikowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Jacek Wróbel, Arkadiusz Ciesielka, Piotr Sadowski, Dariusz Konopka. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.

SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Walczak, Paweł Piotrowski, Grzegorz Okoń, Salvatore Nigro (c) oraz Domenico Nigro, Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.

NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 10 - 12

12.00 TKKF Świt – Sierpień '80 PZL 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kamil Kosiba (7'), 2:0 Sebastian Zawada (16'), 3:0 Grzegorz Mazur (17').

TKKF Świt: Marek Niedźwiedź, Kamil Kosiba, Karol Marczuk, Grzegorz Mazur (c), Sebastian Zawada oraz Jan Grzesiak (ż), Łukasz Fidecki. Kierownik drużyny: Marek Niedźwiedź.

Sierpień '80 PZL: Tomasz Skowronek, Aelksander Kowalczyk (ż), Jan Cegiełka, Paweł Tokarz, Marcin Pastusiak. Kierownik drużyny: Artur Harasim.

pauza: ITS

grupa o miejsca 7 - 9

12.30 Pokolenie J.P.II – NEO.NET 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Konrad Żmuda (9'), 2:0 Michał Piskor (19').

Pokolenie J.P.II: Wojciech Bujak, Marek Pastusiak, Tobiasz Kaciuczyk (c), Sebastian Zduńczuk, Rafał Usidus oraz Marcin Dmowski, Konrad Żmuda, Michał Piskor. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.

NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Dawid Grzeszczuk, Paweł Kozak (ż), Jakub Bień, Grzegorz Duda oraz Łukasz Mróz, Jakub Szulc, Michał Jaworski (c). Kierownik drużyny: Michał Jaworski. 

pauza: Kos-Wit 1997

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

MECZ AWANSEM Z XIV KOLEJKI

13.00 Misztal Meble – Perła Progres Mełgiew 3:4 (2:0)

Bramki: 1:0 Paweł Rodak (2'), 2:0 Paweł Rodak (5'), 2:1 Tomasz Korona (17'), 2:2 Tomasz Korona (20'), 2:3 Tomasz Korona (23'), 2:4 Artur Dlugosz (24'), 3:4 Paweł Rodak (24'). 

Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Adam Osek (ż), Mariusz Wiśniewski, Mirosław Kalita (c) (ż), Paweł Rodak oraz Dominik Pastusiak, Andrzej Kalita, Radosław Woś, Arkadiusz Bzowski, Artur Harasim, Marcin Pastusiak. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński. 

Perła Progres Mełgiew: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c), Artur Derkacz, Tomasz Korona (ż), Piotr Niedźwiedź oraz Artur Długosz, Sebastian Gołąb, Grzegorz Bielecki, Artur Szot. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb. 

NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

13.30 Starostwo Powiatowe - Klastmed 2:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Marceli Mucha (5'), 1:1 Daniel Arciszewski (5'), 2:1 Marceli Mucha (15'), 2:2 Maciej Dąbrowski (17').

Starostwo Powiatowe: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Artur Adamek, Marceli Mucha (ż), Michał Bujnik oraz Mateusz Romak (c), Adam Olejnik, Paweł Portka, Marek Krawczyk. Kierownik drużyny: Mateusz Romak.

Klastmed: Marcin Wasak, Jarosław Magryta (c), Krystian Kowalczyk, Rafał Muzyka (ż), Maciej Dąbrowski oraz Krystian Kowalczyk, Maciej Średnicki, Daniel Arciszewski. Kierownik drużyny: Marcin Wasak.

pauza: SAWA

MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

14.00 Dwójka-Remondis – Soft Bait Systems 2:7 (0:2)

Bramki: 0:1 Rafał Robak (6'), 0:2 Kamil Baran (10'), 0:3 Michał Młynarczyk (14'), 0:4 Rafał Robak (16'), 1:4 Marcin Hanowski (18'), 1:5 Damian Jarosz (22'), 2:5 Sebastian Kuśmirek (23'), 2:6 Damian Jarosz (24'), 2:7 Andrzej Adamiak (27 sekund przed końcem meczu). 

Dwójka-Remondis: Tomasz Świć, Marcin Hanowski (c), Bartłomiej Zamiar, Michał Romanowski, Sebastian Kuśmirek. Kierownik drużyny: Marcin Hanowski.

Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Krzysztof Wójcik, Sebastian Baran, Kamil Baran (c), Andrzej Adamiak oraz Michał Młynarczyk, Rafał Robak, Damian Jarosz. Kierownik drużyny: Krzysztof Wójcik.

14.30 Antique - M-Tech 5:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Przemysław Wójciuk (3'), 2:0 Łukasz Skroban (10'), 3:0 Jarosław Komarzeniec (14'), 3:1 Paweł Litwin (15'), 4:1 Marcin Bijas (20'), 5:1 Dariusz Komarzeniec (3 sekundy przed końcem meczu). 

Antique: Piotr Zwierzański, Jarosław Komarzeniec, Marcin Bijas, Przemysław Wójciuk, Krzysztof Chilimoniuk oraz Mirosław Sobiesiak (c), Łukasz Skroban (ż), Dariusz Komarzeniec. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak. 

M-Tech: Wojciech Lesicki, Mariusz Gumulski, Mateusz Borowiec, Paweł Litwin, Michał Babiarz oraz Mariusz Piłat, Marcin Denis, Leszek Joniec, Jarosław Siliwion. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.

pauza – SMB Team

MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

15.00 Metalowcy – Solidarność PZL 0:11 (0:4)

Bramki: 0:1 Tomasz Szklarz (4'), 0:2 Jacek Kochalski (7'), 0:3 Krzysztof Olender (8'), 0:4 Jacek Kochalski (12'), 0:5 Paweł Szyjduk(15'), 0:6 Tomasz Szklarz (17'), 0:7 Paweł Szyjduk (17'), 0:8 Marcin Szyjduk (24'), 0:9 Krzysztof Olender (35 sekund przed końcem meczu), 0:10 Krzysztof Olender (24 sekundy przed końcem meczu), 0:11 Paweł Szyjduk (9 sekund przed końcem meczu).

Metalowcy: Marcin Błaszczak (c), Adam Szyndler, Krystian Suryś, Daniel Sznajder, Szodijor Mojdinżanow. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak.

Solidarność PZL:  Piotr Chlebuś, Mateusz Warda, Paweł Szyjduk, Tomasz Szklarz, Krzysztof Olender oraz Jacek Kochalski (c), Jakub Solarski, Krystian Joć, Marcin Szyjduk. Kierownik drużyny: Piotr Chlebuś.

MW SPORT EXTRALIGA

MECZ ZALEGŁY Z I KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

15.30 Antique – SMB Team 6:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Krzysztof Chilimoniuk (11'), 2:0 Przemysław Wójciuk (12'), 2:1 Piotr Baran (12'), 2:2 Paweł Bielak (19'), 3:2 Krzysztof Chilimoniuk (19'), 4:2 Marcin Bijas (22'), 5:2 Dariusz Komarzeniec (44 sekundy przed końcem meczu), 6:2 Przemysław Wójciuk (20 sekund przed końcem meczu).

Antique: Piotr Zwierzański, Jarosław Komarzeniec, Dariusz Komarzeniec, Łukasz Skroban, Przemysław Wójciuk oraz Krzysztof Chilimoniuk, Damian Charmast, Marcin Bijas, Mirosław Sobiesiak (c).  Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak. 

SMB Team: Karol Porzak (c), Rafał Al-Swaiti, Piotr Baran, Paweł Bielak (ż). Kierownik drużyny: Karol Porzak.

NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 4 - 6

16.00 LTS MW Sport – OSP Oleśniki 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Łukasz Janiak (4'), 0:2 Łukasz Kamiński (22'), 1:2 Piotr Pasternak (48 sekund przed końcem meczu).

LTS MW Sport: Kamil Błaszczak, Piotr Pasternak (c), Hubert Rak (ż, ż, cz), Patryk Mizura, Patryk Grzebuła oraz Paweł Koziołkiewicz, Patryk Chudek. Kierownik drużyny: Piotr Pasternak.

OSP Oleśniki: Wojciech Mrugała (c), Dominik Wronka, Łukasz Janiak, Krzysztof Nastulak, Paweł Kropornicki oraz Jan Drygała, Kamil Kluch, Marek NIedźwiedzki, Tomasz Drygała, Łukasz Kamiński. Kierownik drużyny: Jakub Biszkont.

pauza: Creatio Biuro Rachunkowe

TABELA

grupa mistrzowska

1. SAWA                                  11  27    (9-0-2)  29:13

2. Starostwo Powiatowe      12  24    (7-3-2)  30:17

3. Klastmed                            12  20    (6-2-4)  25:20

grupa o miejsca 4-6

4. OSP Oleśniki                     12  21    (7-0-5)  28:20

5. Creatio Biuro Rachun.     11  19    (5-4-2)  20:9

6. LTS MW Sport                    12  19    (6-1-5)  24:23

grupa o miejsca 7-9

7. Kos-Wit 1997                     11  15    (4-3-4)  22:18

8. Pokolenie J.P.II                  12  15    (4-3-5)  24:31

9. NEO.NET                            12  12    (4-0-8)  23:35

grupa o miejsca 10-12

10. TKKF Świt                         12  12    (3-3-6)  16:23

11. ITS                                      11    9    (2-3-6)  12:17

12. Sierpień '80 PZL              12    5    (1-2-9)  10:37

OLIMP LIGA OLDBOJÓW - XII KOLEJKA

16.30 SAWA – Misztal Meble 1:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Adam Osek (15'), 1:1 Grzegorz Okoń (17'), 1:2 Andrzej Kalita (21').

SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Walczak, Paweł Piotrowski, Grzegorz Okoń, Salvatore Nigro (c) oraz Domenico Nigro, Krzysztof Radczuk, Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.

Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Adam Osek (ż, ż, cz), Mariusz Wiśniewski, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Andrzej Kalita, Radosław Woś, Arkadiusz Bzowski, Artur HarasimKierownik drużyny: Janusz Trawiński. 

17.00 Solidarność PZL – Perła Progres Mełgiew 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Dariusz Kowalik (5'), 2:0 Piotr Guz (23'), 3:0 Dariusz Kowalik (37 sekund przed końcem meczu), 4:0 Ludwik Kawalec (9 sekund przed końcem meczu).

Solidarność PZL: Piotr Zwierzański, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Piotr Guz, Dariusz Kowalik oraz Krzysztof Chilimoniuk (ż), Mirosław Sobiesiak (c), Piotr Chlebuś, Ludwik Kawalec. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

Perła Progres Mełgiew: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c), Artur Derkacz, Tomasz Korona (ż), Piotr Niedźwiedź oraz Artur Długosz, Sebastian Gołąb (ż), Grzegorz Bielecki, Sławomir Śliwa, Artur Szot. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb. 

pauza – Neptun

TABELA

1. Neptun                                   11   25    (8-1-2)  29:17

2. Misztal Meble                        11   20    (6-2-3)  21:17

3. Solidarność PZL                  11   15    (4-3-4)  27:17

4. Perła Progres Mełgiew       11   15    (5-0-6)  26:24

5. SAWA                                     10     3    (1-0-9)   10:38

MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

17.30 Dywany Łuszczów - Pegimek 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Bartłomiej Barwiak (11'), 2:0 Kamil Cieśla (13'), 3:0 Jakub Bomba (19'), 3:1 Mateusz Kozłowski (8 sekund przed końcem meczu z przedłużonego rzutu karnego).

Dywany Łuszczów: Arkadiusz Kowalczyk, Jakub Bomba, Mateusz Zawiślak, Bartłomiej Barwiak, Kamil Cieśla (c) (ż) oraz Tomasz Kwiatosz, Michał Gołąb (ż), Mariusz Skorek, Paweł Kasak, Michał Kozak, Maciej Kędziora. Kierownik drużyny: Jakub Bomba.

Pegimek: Mateusz Olech, Mateusz Selwa, Jakub Czarnecki, Mateusz Kozłowski (c), Sebastian Pietroń oraz Mateusz Olejnik. kierownik drużyny: Mateusz Kozłowski.

pauza – Perła Progres Mełgiew

TABELA

grupa mistrzowska

1. Solidarność PZL              11  29    (9-2-0)  40:7

2. Dywany Łuszczów            11  26    (8-2-1)  41:20

3. Perła Progres Mełgiew   11  21    (7-0-4)  34:22

4. Pegimek                            12  19    (6-1-5)  30:24

5. Metalowcy                         12  13    (4-1-7)  27:57

grupa spadkowa

6. Soft Bait Systems           11  18    (6-0-5)  40:29

7. Antique                             11  16    (5-1-5)  34:28

8. SMB Team                       11  13    (4-1-6)  27:33

9. Dwójka-Remondis         12    5    (1-2-9)  19:46

10. M-Tech                            12    5    (1-2-9)  15:41


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [466]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

ZAKOŃCZENIE HALÓWKI 2014 2015
Ładowanie...

Reklama