dzisiaj: 15, wczoraj: 46
ogółem: 670 344
statystyki szczegółowe
Zapraszamy na relację LIVE z rozgrywek świdnickiej Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/2018. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. W XIX edycji ligi organizatorzy pozyskali do współpracy Sponsorów Tytularnych i Partnerów, którymi są: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Patronat medialny sprawują: Lokalny Przegląd Piłkarski, Przegląd Świdnicki, Nowy Tydzień w Świdniku, Głos Świdnika oraz portale Świdnik Wysokich Lotów i lsw24.pl Rozgrywki - jako jedyne w województwie lubelskim - swoim honorowym patronatem objął Zbigniew Bartnik - Prezes Lubelskiego Związku piłki Nożnej w Lublinie.
POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU
SEZON 2017/2018
WYNIKI
NIEDZIELA (11.02.2018 r.)
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
MECZ AWANSEM Z XIII KOLEJKA
11.00 Neptun – Solidarność PZL 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Jacek Kochalski (22'), 2:0 Jacek Kochalski (24').
Neptun: Mirosław Ciesielka (c), Paweł Machnikowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Jacek Wróbel, Arkadiusz Ciesielka (ż), Piotr Sadowski, Dariusz Konopka. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.
Solidarność PZL: Piotr Zwierzański, Robert Haczkur, Mariusz Gumulski, Krzysztof Chilimoniuk, Jakub Solarski oraz Mirosław Sobiesiak (c), Piotr Guz, Ludwik Kawalec. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.
MECZ AWANSEM Z XIV KOLEJKI
11.30 SAWA - Neptun 1:5 (1:3)
Bramki: 0:1 Jacek Wróbel (6'), 0:2 Robert Mirosław (9'), 0:3 Jacek Wróbel (10'), 1:3 Paweł Walczak (12'), 1:4 Arkadiusz Ciesielka (13'), 1:5 Piotr Sadowski (21').
Neptun: Mirosław Ciesielka (c), Paweł Machnikowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Jacek Wróbel, Arkadiusz Ciesielka, Piotr Sadowski, Dariusz Konopka. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.
SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Walczak, Paweł Piotrowski, Grzegorz Okoń, Salvatore Nigro (c) oraz Domenico Nigro, Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.
NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY
grupa o miejsca 10 - 12
12.00 TKKF Świt – Sierpień '80 PZL 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kamil Kosiba (7'), 2:0 Sebastian Zawada (16'), 3:0 Grzegorz Mazur (17').
TKKF Świt: Marek Niedźwiedź, Kamil Kosiba, Karol Marczuk, Grzegorz Mazur (c), Sebastian Zawada oraz Jan Grzesiak (ż), Łukasz Fidecki. Kierownik drużyny: Marek Niedźwiedź.
Sierpień '80 PZL: Tomasz Skowronek, Aelksander Kowalczyk (ż), Jan Cegiełka, Paweł Tokarz, Marcin Pastusiak. Kierownik drużyny: Artur Harasim.
pauza: ITS
grupa o miejsca 7 - 9
12.30 Pokolenie J.P.II – NEO.NET 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Konrad Żmuda (9'), 2:0 Michał Piskor (19').
Pokolenie J.P.II: Wojciech Bujak, Marek Pastusiak, Tobiasz Kaciuczyk (c), Sebastian Zduńczuk, Rafał Usidus oraz Marcin Dmowski, Konrad Żmuda, Michał Piskor. Kierownik drużyny: Daniel Pyda.
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Dawid Grzeszczuk, Paweł Kozak (ż), Jakub Bień, Grzegorz Duda oraz Łukasz Mróz, Jakub Szulc, Michał Jaworski (c). Kierownik drużyny: Michał Jaworski.
pauza: Kos-Wit 1997
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
MECZ AWANSEM Z XIV KOLEJKI
13.00 Misztal Meble – Perła Progres Mełgiew 3:4 (2:0)
Bramki: 1:0 Paweł Rodak (2'), 2:0 Paweł Rodak (5'), 2:1 Tomasz Korona (17'), 2:2 Tomasz Korona (20'), 2:3 Tomasz Korona (23'), 2:4 Artur Dlugosz (24'), 3:4 Paweł Rodak (24').
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Adam Osek (ż), Mariusz Wiśniewski, Mirosław Kalita (c) (ż), Paweł Rodak oraz Dominik Pastusiak, Andrzej Kalita, Radosław Woś, Arkadiusz Bzowski, Artur Harasim, Marcin Pastusiak. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
Perła Progres Mełgiew: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c), Artur Derkacz, Tomasz Korona (ż), Piotr Niedźwiedź oraz Artur Długosz, Sebastian Gołąb, Grzegorz Bielecki, Artur Szot. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb.
NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
13.30 Starostwo Powiatowe - Klastmed 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Marceli Mucha (5'), 1:1 Daniel Arciszewski (5'), 2:1 Marceli Mucha (15'), 2:2 Maciej Dąbrowski (17').
Starostwo Powiatowe: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Artur Adamek, Marceli Mucha (ż), Michał Bujnik oraz Mateusz Romak (c), Adam Olejnik, Paweł Portka, Marek Krawczyk. Kierownik drużyny: Mateusz Romak.
Klastmed: Marcin Wasak, Jarosław Magryta (c), Krystian Kowalczyk, Rafał Muzyka (ż), Maciej Dąbrowski oraz Krystian Kowalczyk, Maciej Średnicki, Daniel Arciszewski. Kierownik drużyny: Marcin Wasak.
pauza: SAWA
MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
14.00 Dwójka-Remondis – Soft Bait Systems 2:7 (0:2)
Bramki: 0:1 Rafał Robak (6'), 0:2 Kamil Baran (10'), 0:3 Michał Młynarczyk (14'), 0:4 Rafał Robak (16'), 1:4 Marcin Hanowski (18'), 1:5 Damian Jarosz (22'), 2:5 Sebastian Kuśmirek (23'), 2:6 Damian Jarosz (24'), 2:7 Andrzej Adamiak (27 sekund przed końcem meczu).
Dwójka-Remondis: Tomasz Świć, Marcin Hanowski (c), Bartłomiej Zamiar, Michał Romanowski, Sebastian Kuśmirek. Kierownik drużyny: Marcin Hanowski.
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Krzysztof Wójcik, Sebastian Baran, Kamil Baran (c), Andrzej Adamiak oraz Michał Młynarczyk, Rafał Robak, Damian Jarosz. Kierownik drużyny: Krzysztof Wójcik.
14.30 Antique - M-Tech 5:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Przemysław Wójciuk (3'), 2:0 Łukasz Skroban (10'), 3:0 Jarosław Komarzeniec (14'), 3:1 Paweł Litwin (15'), 4:1 Marcin Bijas (20'), 5:1 Dariusz Komarzeniec (3 sekundy przed końcem meczu).
Antique: Piotr Zwierzański, Jarosław Komarzeniec, Marcin Bijas, Przemysław Wójciuk, Krzysztof Chilimoniuk oraz Mirosław Sobiesiak (c), Łukasz Skroban (ż), Dariusz Komarzeniec. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.
M-Tech: Wojciech Lesicki, Mariusz Gumulski, Mateusz Borowiec, Paweł Litwin, Michał Babiarz oraz Mariusz Piłat, Marcin Denis, Leszek Joniec, Jarosław Siliwion. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.
pauza – SMB Team
MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
15.00 Metalowcy – Solidarność PZL 0:11 (0:4)
Bramki: 0:1 Tomasz Szklarz (4'), 0:2 Jacek Kochalski (7'), 0:3 Krzysztof Olender (8'), 0:4 Jacek Kochalski (12'), 0:5 Paweł Szyjduk(15'), 0:6 Tomasz Szklarz (17'), 0:7 Paweł Szyjduk (17'), 0:8 Marcin Szyjduk (24'), 0:9 Krzysztof Olender (35 sekund przed końcem meczu), 0:10 Krzysztof Olender (24 sekundy przed końcem meczu), 0:11 Paweł Szyjduk (9 sekund przed końcem meczu).
Metalowcy: Marcin Błaszczak (c), Adam Szyndler, Krystian Suryś, Daniel Sznajder, Szodijor Mojdinżanow. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak.
Solidarność PZL: Piotr Chlebuś, Mateusz Warda, Paweł Szyjduk, Tomasz Szklarz, Krzysztof Olender oraz Jacek Kochalski (c), Jakub Solarski, Krystian Joć, Marcin Szyjduk. Kierownik drużyny: Piotr Chlebuś.
MW SPORT EXTRALIGA
MECZ ZALEGŁY Z I KOLEJKA II RUNDY
grupa spadkowa
15.30 Antique – SMB Team 6:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Krzysztof Chilimoniuk (11'), 2:0 Przemysław Wójciuk (12'), 2:1 Piotr Baran (12'), 2:2 Paweł Bielak (19'), 3:2 Krzysztof Chilimoniuk (19'), 4:2 Marcin Bijas (22'), 5:2 Dariusz Komarzeniec (44 sekundy przed końcem meczu), 6:2 Przemysław Wójciuk (20 sekund przed końcem meczu).
Antique: Piotr Zwierzański, Jarosław Komarzeniec, Dariusz Komarzeniec, Łukasz Skroban, Przemysław Wójciuk oraz Krzysztof Chilimoniuk, Damian Charmast, Marcin Bijas, Mirosław Sobiesiak (c). Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.
SMB Team: Karol Porzak (c), Rafał Al-Swaiti, Piotr Baran, Paweł Bielak (ż). Kierownik drużyny: Karol Porzak.
NEPTUN I LIGA - I KOLEJKA II RUNDY
grupa o miejsca 4 - 6
16.00 LTS MW Sport – OSP Oleśniki 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Janiak (4'), 0:2 Łukasz Kamiński (22'), 1:2 Piotr Pasternak (48 sekund przed końcem meczu).
LTS MW Sport: Kamil Błaszczak, Piotr Pasternak (c), Hubert Rak (ż, ż, cz), Patryk Mizura, Patryk Grzebuła oraz Paweł Koziołkiewicz, Patryk Chudek. Kierownik drużyny: Piotr Pasternak.
OSP Oleśniki: Wojciech Mrugała (c), Dominik Wronka, Łukasz Janiak, Krzysztof Nastulak, Paweł Kropornicki oraz Jan Drygała, Kamil Kluch, Marek NIedźwiedzki, Tomasz Drygała, Łukasz Kamiński. Kierownik drużyny: Jakub Biszkont.
pauza: Creatio Biuro Rachunkowe
TABELA
grupa mistrzowska
1. SAWA 11 27 (9-0-2) 29:13
2. Starostwo Powiatowe 12 24 (7-3-2) 30:17
3. Klastmed 12 20 (6-2-4) 25:20
grupa o miejsca 4-6
4. OSP Oleśniki 12 21 (7-0-5) 28:20
5. Creatio Biuro Rachun. 11 19 (5-4-2) 20:9
6. LTS MW Sport 12 19 (6-1-5) 24:23
grupa o miejsca 7-9
7. Kos-Wit 1997 11 15 (4-3-4) 22:18
8. Pokolenie J.P.II 12 15 (4-3-5) 24:31
9. NEO.NET 12 12 (4-0-8) 23:35
grupa o miejsca 10-12
10. TKKF Świt 12 12 (3-3-6) 16:23
11. ITS 11 9 (2-3-6) 12:17
12. Sierpień '80 PZL 12 5 (1-2-9) 10:37
OLIMP LIGA OLDBOJÓW - XII KOLEJKA
16.30 SAWA – Misztal Meble 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Adam Osek (15'), 1:1 Grzegorz Okoń (17'), 1:2 Andrzej Kalita (21').
SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Walczak, Paweł Piotrowski, Grzegorz Okoń, Salvatore Nigro (c) oraz Domenico Nigro, Krzysztof Radczuk, Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.
Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Adam Osek (ż, ż, cz), Mariusz Wiśniewski, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Andrzej Kalita, Radosław Woś, Arkadiusz Bzowski, Artur Harasim. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
17.00 Solidarność PZL – Perła Progres Mełgiew 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Dariusz Kowalik (5'), 2:0 Piotr Guz (23'), 3:0 Dariusz Kowalik (37 sekund przed końcem meczu), 4:0 Ludwik Kawalec (9 sekund przed końcem meczu).
Solidarność PZL: Piotr Zwierzański, Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Piotr Guz, Dariusz Kowalik oraz Krzysztof Chilimoniuk (ż), Mirosław Sobiesiak (c), Piotr Chlebuś, Ludwik Kawalec. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.
Perła Progres Mełgiew: Marcin Błaszczak, Rafał Dybała (c), Artur Derkacz, Tomasz Korona (ż), Piotr Niedźwiedź oraz Artur Długosz, Sebastian Gołąb (ż), Grzegorz Bielecki, Sławomir Śliwa, Artur Szot. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb.
pauza – Neptun
TABELA
1. Neptun 11 25 (8-1-2) 29:17
2. Misztal Meble 11 20 (6-2-3) 21:17
3. Solidarność PZL 11 15 (4-3-4) 27:17
4. Perła Progres Mełgiew 11 15 (5-0-6) 26:24
5. SAWA 10 3 (1-0-9) 10:38
MW SPORT EXTRALIGA - III KOLEJKA II RUNDY
grupa mistrzowska
17.30 Dywany Łuszczów - Pegimek 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Bartłomiej Barwiak (11'), 2:0 Kamil Cieśla (13'), 3:0 Jakub Bomba (19'), 3:1 Mateusz Kozłowski (8 sekund przed końcem meczu z przedłużonego rzutu karnego).
Dywany Łuszczów: Arkadiusz Kowalczyk, Jakub Bomba, Mateusz Zawiślak, Bartłomiej Barwiak, Kamil Cieśla (c) (ż) oraz Tomasz Kwiatosz, Michał Gołąb (ż), Mariusz Skorek, Paweł Kasak, Michał Kozak, Maciej Kędziora. Kierownik drużyny: Jakub Bomba.
Pegimek: Mateusz Olech, Mateusz Selwa, Jakub Czarnecki, Mateusz Kozłowski (c), Sebastian Pietroń oraz Mateusz Olejnik. kierownik drużyny: Mateusz Kozłowski.
pauza – Perła Progres Mełgiew
TABELA
grupa mistrzowska
1. Solidarność PZL 11 29 (9-2-0) 40:7
2. Dywany Łuszczów 11 26 (8-2-1) 41:20
3. Perła Progres Mełgiew 11 21 (7-0-4) 34:22
4. Pegimek 12 19 (6-1-5) 30:24
5. Metalowcy 12 13 (4-1-7) 27:57
grupa spadkowa
6. Soft Bait Systems 11 18 (6-0-5) 40:29
7. Antique 11 16 (5-1-5) 34:28
8. SMB Team 11 13 (4-1-6) 27:33
9. Dwójka-Remondis 12 5 (1-2-9) 19:46
10. M-Tech 12 5 (1-2-9) 15:41