Powiatowa Amatorska Liga - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 24, wczoraj: 194
ogółem: 280 553

statystyki szczegółowe

Aktualności

TERMINARZ POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU - 17-18...

  • autor: Jacek74K, 2018-02-13 10:09
TERMINARZ POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU - 17-18 LUTEGO 2018 R.!!!

W najbliższy weekend zostaną rozegrane ostatnie mecze Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/2018. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. W XIX edycji ligi organizatorzy pozyskali do współpracy Sponsorów Tytularnych i Partnerów, którymi są: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Patronat medialny sprawują: Lokalny Przegląd Piłkarski, Przegląd Świdnicki, Nowy Tydzień w Świdniku, Głos Świdnika oraz portale Świdnik Wysokich Lotów i lsw24.pl Rozgrywki swoim honorowym patronatem objął Zbigniew Bartnik - Prezes Lubelskiego Związku piłki Nożnej w Lublinie. Poniżej szczegółowy terminarz gier na najbliższą sobotę i niedzielę. Uroczyste zakończenie i podsumowanie sezonu odbędzie się w niedzielę o godz. 14.30!!!

POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU

SEZON 2017/2018

TERMINARZ

SOBOTA (17.02.2018 r.)

NEPTUN I LIGA - II KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 10 - 12

13.30 Sierpień '80 PZL - ITS

pauza: TKKF Świt

MW SPORT EXTRALIGA - IV KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

14.00 Metalowcy – Dywany Łuszczów

NEPTUN I LIGA - II KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

14.30 Klastmed - SAWA

pauza: Starostwo Powiatowe

OLIMP LIGA OLDBOJÓW - XIII KOLEJKA

15.00 Perła Progres Mełgiew - SAWA

pauza – Misztal Meble

NEPTUN I LIGA - II KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 7 - 9

15.30 NEO.NET – Kos-Wit 1997

pauza: Pokolenie J.P.II

MW SPORT EXTRALIGA - IV KOLEJKA II RUNDY

grupa mistrzowska

16.00 Solidarność PZL – Perła Progres Mełgiew

pauza - Pegimek

NEPTUN I LIGA - II KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 4 - 6

16.30 OSP Oleśniki – Creatio Biuro Rachunkowe

pauza: LTS MW Sport

MW SPORT EXTRALIGA - IV KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

17.00 Dwójka-Remondis - Antique

17.30 Soft Bait Systems – SMB Team

pauza – M-Tech

OLIMP LIGA OLDBOJÓW - XV KOLEJKA

18.00 Neptun – Misztal Meble    

****************************************************************************************************************************

POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU

SEZON 2017/2018

TERMINARZ

NIEDZIELA (18.02.2018 r.)

NEPTUN I LIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 7 - 9

9.30 Kos-Wit 1997 – Pokolenie J.P.II

pauza: NEO.NET

grupa o miejsca 4 - 6

10.00 Creatio Biuro Rachunkowe – LTS MW Sport

pauza: OSP Oleśniki

grupa mistrzowska

10.30 SAWA – Starostwo Powiatowe

pauza: Klastmed

OLIMP LIGA OLDBOJÓW - XV KOLEJKA

11.00 Solidarność PZL - SAWA

pauza – Perła Progres Mełgiew

NEPTUN I LIGA - III KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 10 - 12

11.30 ITS – TKKF Świt

pauza: Sierpień '80 PZL

MW SPORT EXTRALIGA - V KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

12.00 SMB Team - M-Tech

12.30 Soft Bait Systems - Antique

pauza - Dwójka-Remondis

grupa mistrzowska

13.00 Perła Progres Mełgiew - Pegimek

13.30 Solidarność PZL – Dywany Łuszczów

pauza - Metalowcy

MECZ BARAŻOWY

14.00 7 miejsce extraliga – 2 miejsce I liga

14.30 UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA SEZONU 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [215]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

MKS SIEDLISKA PROJEKT
Ładowanie...

Reklama