WYNIKI POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH -...

• autor: Jacek74K, 2018-04-18 11:17
WYNIKI POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH - WTOREK 17 KWIETNIA 2018

Wczoraj rozpoczęły się rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie 2018. W tegorocznej edycji bierze udział 14 drużyn podzielonych na dwie ligi: IBRA EXTRALIGĘ i KALADI SPORT LIGĘ OLDBOJÓW. Rywalizacja w obu ligach toczy się o Puchar Starosty Świdnickiego Dariusza Kołodziejczyka. Zmagania na boisku Orlik przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku potrwają do 12 czerwca br. Organizatorami dziewiątej edycji tych rozgrywek są: Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt w Świdniku. Poniżej wyniki wczorajszych meczów, strzelcy bramek, składy drużyn, tabele oraz terminarz kolejnych gier ligowych.

POWIATOWA AMATORSKA LIGA SZÓSTEK PIŁKARSKICH '2018

WTOREK 17 KWIETNIA 2018 r.

IBRA EXTRALIGA

AWANSEM Z II KOLEJKI

* Dywany Łuszczów – Metalowcy 4:3 (0:0)

Bramki: Kamil Cieśla 3, Kamil Witkowski – Konrad Żmuda 2, Adam Szyndler.

Dywany Łuszczów: Kyrylo Mushtai, Mariusz Skorek, Tomasz Kwiatosz, Maciej Kędziora, Kamil Witkowski, Kamil Cieśla (kapitan), Sebastian Witkowski, Michał Kozak, Jarosław Kowalik. Kierownik drużyny: Jarosław Kowalik.

Metalowcy: Marcin Błaszczak (kapitan), Konrad Żmuda (ż), Michał Babiarz, Jan Cegiełka, Daniel Sznajder, Rodion Pastuch, Oleksii Havaleshko, Adam Szyndler. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak.

* Internat PCEZ – Creatio Biuro Rachunkowe 0:12 (0:5)

Bramki: Przemysław Kozioł 5, Łukasz Świdziński 3, Radosław Kiljanek 3, Tomasz Kulisz.

Internat PCEZ: Kamil Kasperyk, Mateusz Głaz (kapitan), Marek Grant, Jakub Oberda, Kamil Sokołowski, Ryszard Szadura, Rafał Stadnik, Wiktor Ferszt. Kierownik drużyny: Marcin Sokołowski.

Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz (kapitan), Marcin Wroński, Łukasz Świdziński, Tomasz Sapuła, Przemysław Kozioł, Radosław Kiljanek. Kierownik drużyny: Tomasz Kulisz.

* Pegimek – Starostwo Powiatowe 4:1 (1:0)

Bramki: Konrad Maziarczyk, Mateusz Kot, Paweł Szyjduk, Mateusz Kozłowski – Michał Bujnik.

Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Kozłowski (kapitan), Mateusz Selwa, Paweł Szyjduk, Konrad Maziarczyk, Mateusz Olech, Mateusz Kowalewski, Mateusz Kot. Kierownik drużyny: Mateusz Kozłowski.

Starostwo Powiatowe: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Artur Adamek, Michał Bujnik, Adam Olejnik, Mateusz Romak (kapitan), Marek Krawczyk, Paweł Portka, Mateusz Chłopek, Tobiasz Kaciuczyk. Kierownik drużyny: Mateusz Romak.

1. Creatio Biuro Rachunkowe          1   3 (1-0-0) 12:0

2. Pegimek                                       1   3 (1-0-0)   4:1

3. Dywany Łuszczów                        1   3 (1-0-0)   4:3

4. Metalowcy                                     1   0 (0-0-1)   3:4

5. Starostwo Powiatowe                    1   0 (0-0-1)   1:4

6. Internat PCEZ                               1   0 (0-0-1)   0:12

7. Dariusz Kołodziejczyk Team         0   0 (0-0-0)   0:0

ITS                                                    0   0 (0-0-0)   0:0

NEO.NET                                          0   0 (0-0-0)   0:0

TKKF Świt                                         0   0 (0-0-0)   0:0

CZWARTEK 19 KWIETNIA 2018 r.

I KOLEJKA

18.00 Starostwo Powiatowe – Creatio Biuro Rachunkowe

18.35 Metalowcy – TKKF Świt

19.10 ITS - Dariusz Kołodziejczyk Team

19.45 NEO.NET - Pegimek

20.20 Dywany Łuszczów – Internat PCEZ

KALADI SPORT LIGA OLDBOJÓW

I KOLEJKA

* Antique Old Stars – SAWA 6:0 (0:0)

Bramki: Jakub Solarski 2, Piotr Szewczyk 2, Mariusz Gumulski, Michał Skoczylas.

Antique Old Stars: Krzysztof Szumigaj, Krzysztof Chilimoniuk, Mirosław Sobiesiak (kapitan), Mariusz Gumulski, Jakub Solarski, Piotr Kochalski, Mateusz Sadowski, Michał Skoczylas, Piotr Szewczyk, Tomasz Bereza. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

SAWA: Wojciech Lesicki, Wojciech Łukasiewicz, Marek Jurczykowski, Giuseppe Nigro (kapitan), Salvatore Nigro, Paweł Piotrowski, Hubert Wnuk, Arkadiusz Kocot, Jacek Kosierb, Grzegorz Żuchnik (ż). Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.

* Neptun – Cejsi-Car 8:1 (3:1)

Bramki: Paweł Machnikowski 4, Karol Wróbel 3, Jacek Kochalski – Robert Oryszczuk.

Neptun: Mirosław Ciesielka (kapitan), Dariusz Walczak, Wojciech Nowosadzki, Jacek Kochalski, Karol Wróbel, Arkadiusz Ciesielka, Konrad Jóźwik, Jacek Wróbel, Piotr Sadowski, Paweł Machnikowski. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.

Cejsi-Car: Sławomir Ciesielski, Jacek Ślązak, Robert Słomka (kapitan), Marek Dawidek, Artur Sadło, Dariusz Gołębiowski, Rafał Miśkiewicz, Jacek Krasnowski, Artur Łuka, Krzysztof Czapczyński, Robert Oryszczuk, Wojciech Lewicki. Kierownik drużyny: Robert Słomka.

1. Neptun                            1   3 (1-0-0)   8:1

2. Antique Old Stars           1   3 (1-0-0)   6:0

3. SAWA                             1   0 (0-0-1)   0:6

4. Cejsi-Car                        1   0 (0-0-1)   1:8

WTOREK 24 KWIETNIA 2018 r.

AWANSEM III KOLEJKA

19.10 Antique Old Stars - Cejsi-Car