WYNIKI POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH -...

• autor: Jacek74K, 2018-05-09 09:32
WYNIKI POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH - WTOREK 8 MAJA 2018 r.!!

Wczoraj zostały rozegrane kolejne mecze w ramach rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie 2018. W tegorocznej edycji bierze udział 14 drużyn podzielonych na dwie ligi: IBRA EXTRALIGĘ i KALADI SPORT LIGĘ OLDBOJÓW. Rywalizacja w obu ligach toczy się o Puchar Starosty Świdnickiego Dariusza Kołodziejczyka. Zmagania na boisku Orlik przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku potrwają do 12 czerwca br. Organizatorami dziewiątej edycji tych rozgrywek są: Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt w Świdniku. Poniżej wyniki wczorajszych meczów, strzelcy bramek, składy drużyn, tabele oraz terminarz kolejnych gier ligowych.

POWIATOWA AMATORSKA LIGA SZÓSTEK PIŁKARSKICH '2018

WTOREK 8 MAJA 2018 r.

IBRA EXTRALIGA – IV KOLEJKA

* Metalowcy – ITS 1:1 (1:0)

Bramki: Daniel Sznajder – Adam Pawłowicz.

Metalowcy: Marcin Błaszczak (kapitan), Jan Cegiełka, Łukasz Gąbka, Michał Romanowski, Damian Kowalik, Daniel Sznajder, Michał Babiarz. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak.

ITS: Marcin Wasak, Marcin Cholewa, Mateusz Jarzębowski (kapitan), Adam Pawłowicz (ż), Domenico Nigro, Maciej Średnicki, Tomasz Ścirka, Maciej Dąbrowski, Dariusz Komarzeniec, Paweł Cybul. Kierownik drużyny: Tomasz Ścirka.

* Dywany Łuszczów – NEO.NET 5:1 (1:0)

Bramki: Kamil Cieśla 3, Mariusz Skorek, Mateusz Zawiślak - Dawid Kurkiewicz.

Dywany Łuszczów: Arkadiusz Kowalczyk, Mariusz Skorek, Tomasz Kwiatosz, Maciej Kędziora, Kamil Cieśla (kapitan), Kamil Baraniuk (ż), Michał Kozak, Mateusz Zawiślak. Kierownik drużyny: Łukasz Kowalik.

NEO.NET: Przemysław Hajkowski, Rafał Rzeczycki, Artur Harasim, Daniel Rajtar, Michał Jaworski (kapitan), Łukasz Mróz, Krzysztof Wójcik, Dawid Kurkiewicz, Jakub Skomorowski. Kierownik drużyny: Michał Jaworski.

* Dariusz Kołodziejczyk Team – Creatio Biuro Rachunkowe 3:1 (0:0)

Bramki: Dominik Jarosz 2, Paweł Kozak (rzut karny) – Przemysław Kozioł.

Dariusz Kołodziejczyk Team: Michał Kułaj, Piotr Mazur, Paweł Kozak (kapitan), Dominik Jarosz, Maciej Ruszniak, Marcin Winiarczyk, Adrian Świech, Damian Korgol, Jakub Sokołowski. Kierownik drużyny: Paweł Mazur.

Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz (kapitan), Marcin Wroński, Tomasz Sapuła, Przemysław Kozioł, Radosław Kiljanek, Paweł Fijałkowski, Przemysław Nowaczewski. Kierownik drużyny: Tomasz Kulisz.

1. Dywany Łuszczów                           4 12  (4-0-0) 27:6

2. Pegimek                                           4 10  (3-1-0) 23:5

3. Dariusz Kołodziejczyk Team            4 10  (3-1-0) 19:5

4. TKKF Świt                                        3   7  (2-1-0) 12:3

5. Metalowcy                                        4   5  (1-2-1) 12:8

6. Creatio Biuro Rachunkowe              4   4  (1-1-2) 15:6

7. Starostwo Powiatowe                      3   4  (1-1-1)   6:8

8. ITS                                                   4   1  (0-1-3)   3:19

9. NEO.NET                                         4   0  (0-0-4)   3:25

10. Internat PCEZ                                4   0  (0-0-4)   4:39

TERMINARZ - CZWARTEK 10 MAJA 2018 r.

V KOLEJKA

18.00 Pegimek – Dariusz Kołodziejczyk Team

18.35 NEO.NET - Metalowcy

20.20 ITS - Internat PCEZ

KALADI SPORT LIGA OLDBOJÓW - II KOLEJKA

* Cejsi-Car – SAWA 1:3 (1:2)

Bramki: Rafał Miśkiewicz – Hubert Wnuk, Grzegorz Żuchnik, Paweł Piotrowski.

Cejsi-Car: Krzysztof Czapczyński, Robert Słomka (kapitan), Marek Dawidek, Artur Sadło, Dariusz Gołębiowski, Rafał Miśkiewicz, Jacek Krasnowski, Robert Oryszczuk, Sławomir Ciesielski, Grzegorz Okoń, Wojciech Lewicki. Kierownik drużyny: Robert Słomka.

SAWA: Wojciech Lesicki, Salvatore Nigro, Paweł Piotrowski (kapitan), Hubert Wnuk, Arkadiusz Kocot, Grzegorz Żuchnik, Domenico Nigro. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.

* Neptun – Antique Old Stars 2:2 (0:2)

Bramki: Jacek Kochalski, Paweł Machnikowski – Mirosław Sobiesiak, Jakub Solarski.

Neptun: Mirosław Ciesielka (kapitan), Dariusz Walczak, Wojciech Nowosadzki, Jacek Kochalski, Karol Wróbel, Jacek Wróbel, Piotr Sadowski, Dariusz Konopka, Paweł Machnikowski. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.

Antique Old Stars: Krzysztof Szumigaj, Krzysztof Chilimoniuk, Mirosław Sobiesiak, Jakub Solarski (kapitan), Michał Skoczylas, Piotr Szewczyk, Mariusz Gumulski, Piotr Chlebuś. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

1. Antique Old Stars       3  7  (2-1-0) 12:2

2. Neptun                        3  7  (2-1-0) 15:6

3. SAWA                         3  3  (1-0-2)   6:12

4. Cejsi-Car                    3  0  (0-0-3)   2:15

TERMINARZ - CZWARTEK 10 MAJA 2018 r.

IV KOLEJKA

19.10 SAWA – Antique Old Stars