dzisiaj: 23, wczoraj: 76
ogółem: 670 428
statystyki szczegółowe
Wczoraj zostały rozegrane kolejne mecze w ramach rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie 2018. W tegorocznej edycji bierze udział 14 drużyn podzielonych na dwie ligi: IBRA EXTRALIGĘ i KALADI SPORT LIGĘ OLDBOJÓW. Rywalizacja w obu ligach toczy się o Puchar Starosty Świdnickiego Dariusza Kołodziejczyka. Zmagania na boisku Orlik przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku potrwają do 12 czerwca br. Organizatorami dziewiątej edycji tych rozgrywek są: Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt w Świdniku. Poniżej wyniki wczorajszych meczów, strzelcy bramek, tabela oraz terminarz kolejnych gier ligowych.
POWIATOWA AMATORSKA LIGA SZÓSTEK PIŁKARSKICH
SEZON 2018
WYNIKI
CZWARTEK 17 MAJA 2018 r.
IBRA EXTRALIGA – VI KOLEJKA
* Metalowcy – Starostwo Powiatowe 4:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Strug, Krystian Joć, Michał Romanowski, Michał Babiarz.
* Dywany Łuszczów – Creatio Biuro Rachunkowe 8:0 (3:0)
Bramki: Kamil Cieśla 4, Tomasz Kwiatosz 2, Grzegorz Skorek 2.
* Internat PCEZ – Dariusz Kołodziejczyk Team 1:14 (1:7)
Bramki: Mateusz Głaz (rzut karny) – Adrian Świech 5, Dominik Jarosz 3, Marcin Winiarczyk 2, Piotr Mazur, Paweł Kozak, Mateusz Wawszczak, samobójcza.
* TKKF Świt – Pegimek 3:3 (0:2)
Bramki: Kamil Kosiba, Karol Marczuk, Paweł Litwin – Konrad Maziarczyk 2, Paweł Szyjduk.
* ITS – NEO.NET 2:1 (0:1)
Bramki: Tomasz Ścirka, Daniel Arciszewski – Jakub Stefaniak.
TABELA
1. Dywany Łuszczów 6 18 (6-0-0) 38:6
2. Pegimek 6 14 (4-2-0) 31:8
3. Dariusz Kołodziejczyk Team 6 13 (4-1-1) 33:11
4. TKKF Świt 6 11 (3-2-1) 19:8
5. Metalowcy 6 11 (3-2-1) 19:10
6. ITS 6 7 (2-1-3) 14:20
7. Starostwo Powiatowe 6 7 (2-1-3) 8:16
8. Creatio Biuro Rachunkowe 6 4 (1-1-4) 15:17
9. NEO.NET 6 0 (0-0-6) 6:30
10. Internat PCEZ 6 0 (0-0-6) 5:62
TERMINARZ
WTOREK 22 MAJA 2018 r.
IBRA EXTRALIGA – VII KOLEJKA
18.35 Pegimek – Dywany Łuszczów
20.20 NEO.NET – Internat PCEZ
20.50 Starostwo Powiatowe – ITS
CZWARTEK 24 MAJA 2018 r.
IBRA EXTRALIGA – VIII KOLEJKA
18.00 Internat PCEZ – TKKF Świt
18.35 NEO.NET – Starostwo Powiatowe
19.10 Metalowcy – Pegimek
19.45 ITS – Creatio Biuro Rachunkowe
20.20 Dywany Łuszczów – Dariusz Kołodziejczyk Team