WYNIKI III KOLEJKI LIGI PABLO NA ORLIKU!!!

• autor: Jacek74K, 2018-06-01 09:55

Trwają rozgrywki Piłkarskiej Amatorskiej Branżowej Ligi Orlikowej. Do rywalizacji w drugiej edycji tych rozgrywek zgłosiło się sześć zespołów. W minioną środę na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku odbyły się dwa mecze w ramach III kolejki. Służba Mundurowa zremisowała z Nauczycielami 4:4, a Samorządowcy zwyciężyli drużynę Urzędników 5:1. Przypomnijmy, że głównym trofeum rozgrywek jest puchar ufundowany przez Tomasza Szydło - dyrektora SP nr 5 w Świdniku, placówki obchodzącej w tym roku jubileusz 30-lecia działalności. Dodatkowo redakcja "Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego" funduje puchar dla króla strzelców Ligi PABLO.

Poniżej szczegóły na temat wszystkich meczów III kolejki, aktualna tabela oraz terminarz gier IV kolejki zaplanowanej na dni 6-7 czerwca br.

PIŁKARSKA AMATORSKA BRANŻOWA LIGA ORLIKOWA

SEZON 2018

WYNIKI - III KOLEJKA

(CZWARTEK - 24 MAJA 2018 r.)

* Służba Liturgiczna - Handlowcy 3:2 (1:2)

Bramki: Paweł Madyjewski, Łukasz Romaniszyn, Mirosław Sobiesiak - Hubert Wnuk, Mirosław Kalita.

Służba Liturgiczna: Piotr Chlebuś, Piotr Ćwikliński, Mirosław Sobiesiak (kapitan), Paweł Madyjewski, Radosław Żuk, Łukasz Romaniszyn, Marcin Kusiak, Mariusz Gumulski, ks. Łukasz Stasiewicz, ks. Tadeusz Fac.

Handlowcy: Krzysztof Szumigaj, Artur Harasim, Hubert Wnuk, Mirosław Kalita, Jacek Kochalski, Arkadiusz Bzowski, Paweł Zan.

(ŚRODA - 30 MAJA 2018 r.)

* Nauczyciele - Służba Mundurowa 4:4 (2:2)

Bramki: Marek Krawczyk 2, Piotr Usidus, Tomasz Nalepa - Radosław Woś 2, Piotr Guz 2.

Nauczyciele: Leszek Kalicki, Andrzej Usidus, Piotr Usidus, Piotr Łapa, Artur Mazurek, Tomasz Nalepa, Paweł Zwoliński, Marek Krawczyk.

Służba Mundurowa: Krzysztof Woś, Adam Osek, Krzysztof Pawelec, Damian Limek, Radosław Woś, Piotr Guz, Tomasz Woskowicz, Dawid Lis.

* Samorządowcy - Urzędnicy 5:1 (1:0)

Bramki: Michał Skoczylas 2, Marcin Dmowski, Piotr Kulczyński, Jacek Kosierb - Radosław Kiljanek (rzut karny).

Samorządowcy: Paweł Kwiatkowski, Robert Haczkur, Michał Skoczylas, Mateusz Kawalec, Marcin Dmowski, Piotr Kulczyński, Ludwik Kawalec, Jacek Kosierb.

Urzędnicy: Robert Kulawiak, Marcin Bojarski, Tomasz Kulisz, Radosław Kiljanek, Wojciech Nowosadzki, Rafał Cholewa, Jakub Skomorowski, Jerzy Ornal.

1. Samorządowcy                  3    6    (2-0-1)  10:9

2. Służba Mundurowa            3    5    (1-2-0)  11:9

3. Handlowcy                         3    4    (1-1-1)  13:7

4. Służba Liturgiczna             3    4    (1-1-1)    7:8

5. Nauczyciele                       3    4    (1-1-1)    7:9

6. Urzędnicy                          3    1    (0-1-2)    4:10

TERMINARZ - IV KOLEJKA

(ŚRODA - 6 CZERWCA 2018 r.)

godz. 21.00 Handlowcy - Urzędnicy

godz. 21.30 Służba Mundurowa - Samorządowcy

(CZWARTEK - 7 CZERWCA 2018 r.)

godz. 21.00 Służba Liturgiczna - Nauczyciele