WYNIKI POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH -...

• autor: Jacek74K, 2018-06-06 09:37
WYNIKI POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI SZÓSTEK PIŁKARSKICH - WTOREK 5 CZERWCA 2018 r

Wczoraj zostały rozegrane kolejne mecze w ramach rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich w sezonie 2018. W tegorocznej edycji bierze udział 14 drużyn podzielonych na dwie ligi: IBRA EXTRALIGĘ i KALADI SPORT LIGĘ OLDBOJÓW. Rywalizacja w obu ligach toczy się o Puchar Starosty Świdnickiego Dariusza Kołodziejczyka. Zmagania na boisku Orlik przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku zakończą się jutro to jest 7 czerwca br. Organizatorami dziewiątej edycji tych rozgrywek są: Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt w Świdniku. Poniżej wyniki wczorajszych meczów, strzelcy bramek, składy drużyn, aktualne tabele oraz terminarz ostatnich gier ligowych.

POWIATOWA AMATORSKA LIGA SZÓSTEK PIŁKARSKICH - SEZON 2018

WTOREK 5 CZERWCA 2018 r.

IBRA EXTRALIGA - IX KOLEJKA

* Dariusz Kołodziejczyk Team – Metalowcy 1:5 (0:2)

Bramki: Piotr Mazur – Daniel Sznajder, Michał Babiarz, Adam Szyndler, Krystian Joć, samobójcza.

Dariusz Kołodziejczyk Team: Michał Kułaj, Piotr Mazur, Paweł Kozak (kapitan), Dominik Jarosz, Maciej Ruszniak, Mateusz Wawszczak, Tomasz Tomczyk. Kierownik drużyny: Paweł Mazur.

Metalowcy: Marcin Błaszczak (kapitan), Jan Cegiełka, Łukasz Gąbka, Michał Babiarz, Adam Szyndler, Krystian Joć, Konrad Żmuda, Daniel Sznajder. Kierownik drużyny: Marcin Błaszczak.

* Dywany Łuszczów – TKKF Świt 3:0 (2:0)

Bramki: Jakub Bomba, Tomasz Kwiatosz, Sebastian Witkowski.

Dywany Łuszczów: Mateusz Skorek, Tomasz Kwiatosz, Maciej Kędziora, Mateusz Zawiślak, Jarosław Kowalik (kapitan), Jakub Bomba, Sebastian Witkowski. Kierownik drużyny: Jarosław Kowalik.

TKKF Świt: Marek Niedźwiedź (kapitan), Jan Grzesiak, Jakub Grzesiak, Karol Marczuk, Dawid Grzeszczuk, Jakub Bień, Patryk Przebirowski, Aleksander Kowalczyk. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.

* Creatio Biuro Rachunkowe – NEO.NET 2:3 (0:0)

Bramki: Łukasz Świdziński 2 – Dawid Kurkiewicz 2, Jakub Stefaniak.

Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski, Tomasz Kulisz (kapitan), Tomasz Sapuła, Łukasz Świdziński, Paweł Fijałkowski (ż), Radosław Kiljanek, Marek Gawda, Marcin Wroński. Kierownik drużyny: Tomasz Kulisz.

NEO.NET: Przemysław Hajkowski, Krzysztof Wójcik, Bartłomiej Barwiak, Łukasz Mróz, Jakub Stefaniak, Dawid Kurkiewicz (kapitan), Jacek Kosierb. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.

1. Dywany Łuszczów                       9  27 (9-0-0) 52:11

2. Pegimek                                       8  17 (5-2-1) 36:13

3. TKKF Świt                                    9  17 (5-2-2) 39:12

4. Metalowcy                                    9  17 (5-2-2) 30:16

5. Dariusz Kołodziejczyk Team        9  13 (4-1-4) 37:27

6. Starostwo Powiatowe                  9  13 (4-1-4) 23:20

7. ITS                                               8  10 (3-1-4) 18:24

8. Creatio Biuro Rachunkowe          9    7 (2-1-6) 24:26

9. NEO.NET                                     9    6 (2-0-7) 13:41

10. Internat PCEZ                            9    0 (0-0-9)   5:87

CZWARTEK 7 CZERWCA 2018 r.

IBRA EXTRALIGA – IX KOLEJKA

18.00 Pegimek - ITS

19.45 UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROZGRYWEK

WTOREK 5 CZERWCA 2018 r.

KALADI SPORT LIGA OLDBOJÓW – VIII KOLEJKA

* Cejsi-Car – SAWA 0:1 (0:0)

Bramka: Grzegorz Żuchnik.

Cejsi-Car: Krzysztof Czapczyński, Robert Słomka (kapitan), Jacek Krasnowski, Robert Oryszczuk, Grzegorz Okoń, Sławomir Ciesielski, Rafał Miśkiewicz, Artur Sadło, Artur Łuka, Dariusz Gołębiowski, Marek Dawidek. Kierownik drużyny: Robert Słomka.

SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Piotrowski, Salvatore Nigro, Arkadiusz Kocot, Jacek Kosierb, Wojciech Łukasiewicz, Giuseppe Nigro (kapitan), Grzegorz Żuchnik, Marek Jurczykowski. Kierownik drużyny: Paweł Piotrowski.

* Neptun – Antique Old Stars 3:3 (1:3)

Bramki: Karol Wróbel, Paweł Machnikowski, Piotr Sadowski – Jakub Solarski, Krzysztof Chilimoniuk, Mirosław Sobiesiak.

Neptun: Mirosław Ciesielka (kapitan), Dariusz Walczak (ż), Wojciech Nowosadzki, Karol Wróbel, Jacek Wróbel, Jacek Kochalski, Paweł Machnikowski, Piotr Sadowski. Kierownik drużyny: Mirosław Ciesielka.

Antique Old Stars: Krzysztof Szumigaj, Krzysztof Chilimoniuk, Mirosław Sobiesiak, Jakub Solarski (kapitan), Michał Skoczylas, Piotr Szewczyk, Piotr Chlebuś, Łukasz Skroban. Kierownik drużyny: Mirosław Sobiesiak.

1. Antique Old Stars       8 20 (6-2-0) 39:8

2. Neptun                        8 17 (5-2-1) 38:21

3. SAWA                          8   9 (3-0-5) 16:30

4. Cejsi-Car                     8   0 (0-0-8)   7:41

CZWARTEK 7 CZERWCA 2018 r.

KALADI SPORT LIGA OLDBOJÓW – IX KOLEJKA

18.35 Antique Old Stars - Cejsi-Car