Powiatowa Amatorska Liga - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 26, wczoraj: 67
ogółem: 272 365

statystyki szczegółowe

Aktualności

ODLICZAMY: 3 DNI DO ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU '2018!

  • autor: Jacek74K, 2018-06-13 16:36

Trwa odliczanie do ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU '2018. Do arcyciekawie zapowiadającego się turnieju piłkarskiego drużyn 6-osobowych, który zostanie rozegrany w dniach 16 (sobota) i 17 (niedziela) czerwca br. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku pozostały już tylko 3 DNI!!! Do zacnego grona fundatorów nagród dołączyła - jak zawsze niezawodna - firma HYDROCENTRUM ze Świdnika. Właściciel ANDRZEJ BERNAT ufundował przepiękne statuetki dla najlepszego strzelca, bramkarza i piłkarza ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU '2018! Ponadto PIOTR SAK - właściciel hurtowni OLIMP TROFEA SPORTOWE - ufundował wspaniałe medale dla zawodników trzech najlepszych drużyn turnieju.

Przypominamy, że zawody swoim HONOROWYM PATRONATEM między innymi objęli: ZBIGNIEW BARTNIK - Prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, TOMASZ SZYDŁO - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5, która w tym roku obchodzi Jubileusz 30-lecia swojej działalności oraz TVP 3 - oddział w Lublinie. Ponadto sponsorami i partnerami tego ciekawie zapowiadającego się turnieju są media: Przegląd Świdnicki, Głos Świdnika, Nowy Tydzień w Świdniku, Nasz Świdnik, Lokalny Przegląd Piłkarski oraz portale: Świdnik Wysokich Lotów, lsw24.pl, lubelskapilka.pl i Lubsport. Ponadto firma Hydrocentrum, a także hurtownie sportowe: Sportico, IBRA oraz OLIMP z Lublina!

Poniżej przypominamy szczegółowy program tego dwudniowego turnieju. 

ŚWIDNICKI MUNDIAL '2018

DRABINKA TURNIEJOWA

SOBOTA 16 CZERWCA 2018 r.

MECZE 1/16 FINAŁU

mecz nr 1 godz. 9.00 Klastmed (Rosja) – NEO.NET (Arabia Saudyjska)

mecz nr 2 godz. 9.30 Sokół Świdnik (Egipt) – Dywany Łuszczów (Urugwaj)

mecz nr 3 godz. 10.00 GOL-asy (Maroko) – Hubertus (Iran)

mecz nr 4 godz. 10.30 Policja (Portugalia) - Pegimek (Hiszpania)

mecz nr 5 godz. 11.00 Starostwo Powiatowe (Francja) – Creatio Biuro Rachunkowe (Australia)

mecz nr 6 godz. 11.30 Kos-Wit 1997 (Peru) – FC Ponalewce (Dania)

mecz nr 7 godz. 12.00 Dwójka (Argentyna) - Zjednoczeni (Islandia)

mecz nr 8 godz. 12.30 Dariusz Kołodziejczyk Team (Chorwacja) – Płomień Minkowice (Nigeria)

mecz nr 9 godz. 13.00 LKS Wierzchowiska (Kostaryka) – Piaskovia Juniorzy Młodsi (Serbia)

mecz nr 10 godz. 13.30 Adampol Team (Brazylia) – Stryjno Sad Kawęczyn (Szwajcaria)

mecz nr 11 godz. 14.00 Wolni Strzelcy (Niemcy) – SAWA (Meksyk)

mecz nr 14 godz. 14.30 Torpeda Świdnik (Kolumbia) – Króla Pole (Japonia)

mecz nr 13 godz. 15.00 LKS Niedźwiadek Świdnik (Belgia) – Ciemna Szajka (Panama)

NIEDZIELA 17 CZERWCA 2018 r.

MECZ 1/16 FINAŁU

mecz nr 12 godz. 10.30 Antique (Szwecja) – Lubnar Lublin (Korea Południowa)

MECZE 1/8 FINAŁU

mecz I godz. 11.00 zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2

mecz II godz. 11.30 zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4

mecz III godz. 12.00 zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6

mecz IV godz. 12.30 zwycięzca meczu nr 7 - zwycięzca meczu nr 8

MECZE 1/16 FINAŁU

mecz nr 15 godz. 13.00 Polesie Urszulin (Tunezja) – Legion Tomaszowice (Anglia)

mecz nr 16 godz. 13.30 Rep. Polskich Pisarzy (Polska) – Urzędnicy (Senegal)

MECZE 1/8 FINAŁU

mecz V godz. 14.00 zwycięzca meczu nr 9 - zwycięzca meczu nr 10

mecz VI godz. 14.30 zwycięzca meczu nr 11 - zwycięzca meczu nr 12

mecz VII godz. 15.00 zwycięzca meczu nr 13 - zwycięzca meczu nr 14

mecz VIII godz. 15.30 zwycięzca meczu nr 15 - zwycięzca meczu nr 16

MECZE 1/4 FINAŁU

mecz A godz. 16.00 zwycięzca meczu nr I -  zwycięzca meczu nr II

mecz B godz. 16.30 zwycięzca meczu nr III -  zwycięzca meczu nr IV

mecz C godz. 17.00 zwycięzca meczu nr V -  zwycięzca meczu nr VI

mecz D godz. 17.30 zwycięzca meczu nr VII -  zwycięzca meczu nr VIII

MECZE 1/2 FINAŁU

godz. 18.00 zwycięzca meczu A -  zwycięzca meczu C

godz. 18.30 zwycięzca meczu B -  zwycięzca meczu D

MECZ O III MIEJSCE

godz. 19.00 przegrani z półfinałów

MECZ FINAŁOWY

godz. 19.30 zwycięzcy z półfinałów

GODZ. 20.00 UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA "ŚWIDNICKIEGO MUNDIALU '2018"


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [81]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najnowsza galeria

MKS SIEDLISKA PROJEKT
Ładowanie...

Reklama