XX JUBILEUSZOWA EDYCJA POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU...

• autor: Jacek74K, 2018-11-15 12:43
XX JUBILEUSZOWA EDYCJA POWIATOWEJ AMATORSKIEJ LIGI FUTSALU ROZLOSOWANA!!!

Wczoraj odbyło się losowanie XX jubileuszowej edycji Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w Świdniku. W rywalizacji na sezon 2018/2019, tradycyjnie zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF „Świt” w Świdniku, weźmie udział 26 drużyn podzielonych na trzy ligi. Organizatorzy na jubileusz przygotowali szereg atrakcji i niespodzianek. Pierwsza już w najbliższą niedzielę. O godz. 18.30 na oficjalne otwarcie sezonu zostanie rozegrany towarzyski mecz młodziczek: MKS Avia Świdnik – LKS Wierzchowiska! Zapraszamy do kibicowania!

Partnerami rozgrywek futsalowych w nowej hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym są: IBRA, Neptun, Olimp Trofea Sportowe, Hydrocentrum, Lokalny Przegląd Piłkarski, Głos Świdnika i Nowy Tydzień w Świdniku. Liga, jako jedyna w województwie lubelskim, będzie rozgrywana pod honorowym patronatem Zbigniewa Bartnika - Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. LZPN będzie także dokonywał obsady sędziów futsalowych na rozgrywki.

Poniżej szczegółowy terminarz I kolejki spotkań we wszystkich ligach zaplanowanej na najbliższą niedzielę 18 listopada br. Już dziś zapraszamy do śledzenia wyników rozgrywek podczas cotygodniowych RELACJI LIVE prowadzonych na facebookowym fanpage Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego.

POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU

SEZON 2018/2019